AikataulutLähijunat (VR) › P Tulosta
PHelsinki - Myyrmäki - Lentoasema - Tikkurila - Helsinki27.3.2017 - 18.6.2017
 
Ma-pe
Helsinki
Helsinki05.11 05.41 05.56 06.11 06.21 06.31 06.41 06.51 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01 08.11
Pasilan asema, Laituri 6-905.15 05.45 06.00 06.15 06.25 06.35 06.45 06.55 07.05 07.15 07.25 07.35 07.45 07.55 08.05 08.15
Ilmalan asema, Laituri 305.16 05.46 06.01 06.16 06.26 06.36 06.46 06.56 07.06 07.16 07.26 07.36 07.46 07.56 08.06 08.16
Huopalahden asema, Laituri 1-405.19 05.49 06.04 06.19 06.29 06.39 06.49 06.59 07.09 07.19 07.29 07.39 07.49 07.59 08.09 08.19
Pohjois-Haagan asema, Laituri 105.21 05.51 06.06 06.21 06.31 06.41 06.51 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01 08.11 08.21
Kannelmäen asema, Laituri 105.23 05.53 06.08 06.23 06.33 06.43 06.53 07.03 07.13 07.23 07.33 07.43 07.53 08.03 08.13 08.23
Malminkartanon asema, Laituri 105.25 05.55 06.10 06.25 06.35 06.45 06.55 07.05 07.15 07.25 07.35 07.45 07.55 08.05 08.15 08.25
Myyrmäen asema, Laituri 105.27 05.57 06.12 06.27 06.37 06.47 06.57 07.07 07.17 07.27 07.37 07.47 07.57 08.07 08.17 08.27
Louhelan asema, Laituri 105.28 05.58 06.13 06.28 06.38 06.48 06.58 07.08 07.18 07.28 07.38 07.48 07.58 08.08 08.18 08.28
Martinlaakson asema, Laituri 105.30 06.00 06.15 06.30 06.40 06.50 07.00 07.10 07.20 07.30 07.40 07.50 08.00 08.10 08.20 08.30
Vantaankosken asema, Laituri 105.31 06.01 06.16 06.31 06.41 06.51 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01 08.11 08.21 08.31
Vehkalan asema, Laituri 105.33 06.03 06.18 06.33 06.43 06.53 07.03 07.13 07.23 07.33 07.43 07.53 08.03 08.13 08.23 08.33
Kivistön asema, Laituri 105.35 06.05 06.20 06.35 06.45 06.55 07.05 07.15 07.25 07.35 07.45 07.55 08.05 08.15 08.25 08.35
Aviapoliksen asema, Laituri 105.40 06.10 06.25 06.40 06.50 07.00 07.10 07.20 07.30 07.40 07.50 08.00 08.10 08.20 08.30 08.40
Lentoaseman asema, Laituri 105.43 06.13 06.28 06.43 06.53 07.03 07.13 07.23 07.33 07.43 07.53 08.03 08.13 08.23 08.33 08.43
Ma-pe
Helsinki
Helsinki08.21 08.31 08.41 08.51 09.01 09.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41 10.51
Pasilan asema, Laituri 6-908.25 08.35 08.45 08.55 09.05 09.15 09.25 09.35 09.45 09.55 10.05 10.15 10.25 10.35 10.45 10.55
Ilmalan asema, Laituri 308.26 08.36 08.46 08.56 09.06 09.16 09.26 09.36 09.46 09.56 10.06 10.16 10.26 10.36 10.46 10.56
Huopalahden asema, Laituri 1-408.29 08.39 08.49 08.59 09.09 09.19 09.29 09.39 09.49 09.59 10.09 10.19 10.29 10.39 10.49 10.59
Pohjois-Haagan asema, Laituri 108.31 08.41 08.51 09.01 09.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01
Kannelmäen asema, Laituri 108.33 08.43 08.53 09.03 09.13 09.23 09.33 09.43 09.53 10.03 10.13 10.23 10.33 10.43 10.53 11.03
Malminkartanon asema, Laituri 108.35 08.45 08.55 09.05 09.15 09.25 09.35 09.45 09.55 10.05 10.15 10.25 10.35 10.45 10.55 11.05
Myyrmäen asema, Laituri 108.37 08.47 08.57 09.07 09.17 09.27 09.37 09.47 09.57 10.07 10.17 10.27 10.37 10.47 10.57 11.07
Louhelan asema, Laituri 108.38 08.48 08.58 09.08 09.18 09.28 09.38 09.48 09.58 10.08 10.18 10.28 10.38 10.48 10.58 11.08
Martinlaakson asema, Laituri 108.40 08.50 09.00 09.10 09.20 09.30 09.40 09.50 10.00 10.10 10.20 10.30 10.40 10.50 11.00 11.10
Vantaankosken asema, Laituri 108.41 08.51 09.01 09.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11
Vehkalan asema, Laituri 108.43 08.53 09.03 09.13 09.23 09.33 09.43 09.53 10.03 10.13 10.23 10.33 10.43 10.53 11.03 11.13
Kivistön asema, Laituri 108.45 08.55 09.05 09.15 09.25 09.35 09.45 09.55 10.05 10.15 10.25 10.35 10.45 10.55 11.05 11.15
Aviapoliksen asema, Laituri 108.50 09.00 09.10 09.20 09.30 09.40 09.50 10.00 10.10 10.20 10.30 10.40 10.50 11.00 11.10 11.20
Lentoaseman asema, Laituri 108.53 09.03 09.13 09.23 09.33 09.43 09.53 10.03 10.13 10.23 10.33 10.43 10.53 11.03 11.13 11.23
Ma-pe
Helsinki
Helsinki11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31
Pasilan asema, Laituri 6-911.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05 13.15 13.25 13.35
Ilmalan asema, Laituri 311.06 11.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06 13.16 13.26 13.36
Huopalahden asema, Laituri 1-411.09 11.19 11.29 11.39 11.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39 12.49 12.59 13.09 13.19 13.29 13.39
Pohjois-Haagan asema, Laituri 111.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41
Kannelmäen asema, Laituri 111.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23 13.33 13.43
Malminkartanon asema, Laituri 111.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05 13.15 13.25 13.35 13.45
Myyrmäen asema, Laituri 111.17 11.27 11.37 11.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37 12.47 12.57 13.07 13.17 13.27 13.37 13.47
Louhelan asema, Laituri 111.18 11.28 11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58 13.08 13.18 13.28 13.38 13.48
Martinlaakson asema, Laituri 111.20 11.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30 12.40 12.50 13.00 13.10 13.20 13.30 13.40 13.50
Vantaankosken asema, Laituri 111.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51
Vehkalan asema, Laituri 111.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23 13.33 13.43 13.53
Kivistön asema, Laituri 111.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05 13.15 13.25 13.35 13.45 13.55
Aviapoliksen asema, Laituri 111.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30 12.40 12.50 13.00 13.10 13.20 13.30 13.40 13.50 14.00
Lentoaseman asema, Laituri 111.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23 13.33 13.43 13.53 14.03
Ma-pe
Helsinki
Helsinki13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11
Pasilan asema, Laituri 6-913.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45 15.55 16.05 16.15
Ilmalan asema, Laituri 313.46 13.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46 15.56 16.06 16.16
Huopalahden asema, Laituri 1-413.49 13.59 14.09 14.19 14.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19 15.29 15.39 15.49 15.59 16.09 16.19
Pohjois-Haagan asema, Laituri 113.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21
Kannelmäen asema, Laituri 113.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03 16.13 16.23
Malminkartanon asema, Laituri 113.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45 15.55 16.05 16.15 16.25
Myyrmäen asema, Laituri 113.57 14.07 14.17 14.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17 15.27 15.37 15.47 15.57 16.07 16.17 16.27
Louhelan asema, Laituri 113.58 14.08 14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38 15.48 15.58 16.08 16.18 16.28
Martinlaakson asema, Laituri 114.00 14.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10 15.20 15.30 15.40 15.50 16.00 16.10 16.20 16.30
Vantaankosken asema, Laituri 114.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31
Vehkalan asema, Laituri 114.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03 16.13 16.23 16.33
Kivistön asema, Laituri 114.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45 15.55 16.05 16.15 16.25 16.35
Aviapoliksen asema, Laituri 114.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10 15.20 15.30 15.40 15.50 16.00 16.10 16.20 16.30 16.40
Lentoaseman asema, Laituri 114.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03 16.13 16.23 16.33 16.43
Ma-pe
Helsinki
Helsinki16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51
Pasilan asema, Laituri 6-916.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25 18.35 18.45 18.55
Ilmalan asema, Laituri 316.26 16.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26 18.36 18.46 18.56
Huopalahden asema, Laituri 1-416.29 16.39 16.49 16.59 17.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59 18.09 18.19 18.29 18.39 18.49 18.59
Pohjois-Haagan asema, Laituri 116.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01
Kannelmäen asema, Laituri 116.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43 18.53 19.03
Malminkartanon asema, Laituri 116.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25 18.35 18.45 18.55 19.05
Myyrmäen asema, Laituri 116.37 16.47 16.57 17.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57 18.07 18.17 18.27 18.37 18.47 18.57 19.07
Louhelan asema, Laituri 116.38 16.48 16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18 18.28 18.38 18.48 18.58 19.08
Martinlaakson asema, Laituri 116.40 16.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50 18.00 18.10 18.20 18.30 18.40 18.50 19.00 19.10
Vantaankosken asema, Laituri 116.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.11
Vehkalan asema, Laituri 116.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43 18.53 19.03 19.13
Kivistön asema, Laituri 116.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25 18.35 18.45 18.55 19.05 19.15
Aviapoliksen asema, Laituri 116.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50 18.00 18.10 18.20 18.30 18.40 18.50 19.00 19.10 19.20
Lentoaseman asema, Laituri 116.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43 18.53 19.03 19.13 19.23
Ma-pe
Helsinki
Helsinki19.01 19.16 19.31 19.46 20.01 20.16 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31 21.46 22.16 22.46 23.16 23.46
Pasilan asema, Laituri 6-919.05 19.20 19.35 19.50 20.05 20.20 20.35 20.50 21.05 21.20 21.35 21.50 22.20 22.50 23.20 23.50
Ilmalan asema, Laituri 319.06 19.21 19.36 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.21 22.51 23.21 23.51
Huopalahden asema, Laituri 1-419.09 19.24 19.39 19.54 20.09 20.24 20.39 20.54 21.09 21.24 21.39 21.54 22.24 22.54 23.24 23.54
Pohjois-Haagan asema, Laituri 119.11 19.26 19.41 19.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.26 22.56 23.26 23.56
Kannelmäen asema, Laituri 119.13 19.28 19.43 19.58 20.13 20.28 20.43 20.58 21.13 21.28 21.43 21.58 22.28 22.58 23.28 23.58
Malminkartanon asema, Laituri 119.15 19.30 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00 22.30 23.00 23.30 0.00
Myyrmäen asema, Laituri 119.17 19.32 19.47 20.02 20.17 20.32 20.47 21.02 21.17 21.32 21.47 22.02 22.32 23.02 23.32 0.02
Louhelan asema, Laituri 119.18 19.33 19.48 20.03 20.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03 22.33 23.03 23.33 0.03
Martinlaakson asema, Laituri 119.20 19.35 19.50 20.05 20.20 20.35 20.50 21.05 21.20 21.35 21.50 22.05 22.35 23.05 23.35 0.05
Vantaankosken asema, Laituri 119.21 19.36 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.36 23.06 23.36 0.06
Vehkalan asema, Laituri 119.23 19.38 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.38 23.08 23.38 0.08
Kivistön asema, Laituri 119.25 19.40 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55 22.10 22.40 23.10 23.40 0.10
Aviapoliksen asema, Laituri 119.30 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00 22.15 22.45 23.15 23.45 0.15
Lentoaseman asema, Laituri 119.33 19.48 20.03 20.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03 22.18 22.48 23.18 23.48 0.18
Ma-pe
Helsinki
Helsinki0.16 0.46pe
Pasilan asema, Laituri 6-90.20 0.50pe
Ilmalan asema, Laituri 30.21 0.51pe
Huopalahden asema, Laituri 1-40.24 0.54pe
Pohjois-Haagan asema, Laituri 10.26 0.56pe
Kannelmäen asema, Laituri 10.28 0.58pe
Malminkartanon asema, Laituri 10.30 1.00pe
Myyrmäen asema, Laituri 10.32 1.02pe
Louhelan asema, Laituri 10.33 1.03pe
Martinlaakson asema, Laituri 10.35 1.05pe
Vantaankosken asema, Laituri 10.36 1.06pe
Vehkalan asema, Laituri 10.38 1.08pe
Kivistön asema, Laituri 10.40 1.10pe
Aviapoliksen asema, Laituri 10.45 1.15pe
Lentoaseman asema, Laituri 10.48 1.18pe

Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 105.43 06.13 06.28 06.43 06.53 07.03 07.13 07.23 07.33 07.43 07.53 08.03 08.13 08.23 08.33 08.43
Leinelän asema, Laituri 105.46 06.16 06.31 06.46 06.56 07.06 07.16 07.26 07.36 07.46 07.56 08.06 08.16 08.26 08.36 08.46
Hiekkaharjun asema, Laituri 405.49 06.19 06.34 06.49 06.59 07.09 07.19 07.29 07.39 07.49 07.59 08.09 08.19 08.29 08.39 08.49
Tikkurilan asema, Laituri 605.51 06.21 06.36 06.51 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01 08.11 08.21 08.31 08.41 08.51
Puistolan asema, Laituri 405.53 06.23 06.38 06.53 07.03 07.13 07.23 07.33 07.43 07.53 08.03 08.13 08.23 08.33 08.43 08.53
Tapanilan asema, Laituri 405.55 06.25 06.40 06.55 07.05 07.15 07.25 07.35 07.45 07.55 08.05 08.15 08.25 08.35 08.45 08.55
Malmin asema, Laituri 405.57 06.27 06.42 06.57 07.07 07.17 07.27 07.37 07.47 07.57 08.07 08.17 08.27 08.37 08.47 08.57
Pukinmäen asema, Laituri 405.59 06.29 06.44 06.59 07.09 07.19 07.29 07.39 07.49 07.59 08.09 08.19 08.29 08.39 08.49 08.59
Oulunkylän asema, Laituri 406.01 06.31 06.46 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01 08.11 08.21 08.31 08.41 08.51 09.01
Käpylä06.03 06.33 06.48 07.03 07.13 07.23 07.33 07.43 07.53 08.03 08.13 08.23 08.33 08.43 08.53 09.03
Pasilan asema, Laituri 1-506.06 06.36 06.51 07.06 07.16 07.26 07.36 07.46 07.56 08.06 08.16 08.26 08.36 08.46 08.56 09.06
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-306.11 06.41 06.56 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01 08.11 08.21 08.31 08.41 08.51 09.01 09.11
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 108.53 09.03 09.13 09.23 09.33 09.43 09.53 10.03 10.13 10.23 10.33 10.43 10.53 11.03 11.13 11.23
Leinelän asema, Laituri 108.56 09.06 09.16 09.26 09.36 09.46 09.56 10.06 10.16 10.26 10.36 10.46 10.56 11.06 11.16 11.26
Hiekkaharjun asema, Laituri 408.59 09.09 09.19 09.29 09.39 09.49 09.59 10.09 10.19 10.29 10.39 10.49 10.59 11.09 11.19 11.29
Tikkurilan asema, Laituri 609.01 09.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31
Puistolan asema, Laituri 409.03 09.13 09.23 09.33 09.43 09.53 10.03 10.13 10.23 10.33 10.43 10.53 11.03 11.13 11.23 11.33
Tapanilan asema, Laituri 409.05 09.15 09.25 09.35 09.45 09.55 10.05 10.15 10.25 10.35 10.45 10.55 11.05 11.15 11.25 11.35
Malmin asema, Laituri 409.07 09.17 09.27 09.37 09.47 09.57 10.07 10.17 10.27 10.37 10.47 10.57 11.07 11.17 11.27 11.37
Pukinmäen asema, Laituri 409.09 09.19 09.29 09.39 09.49 09.59 10.09 10.19 10.29 10.39 10.49 10.59 11.09 11.19 11.29 11.39
Oulunkylän asema, Laituri 409.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41
Käpylä09.13 09.23 09.33 09.43 09.53 10.03 10.13 10.23 10.33 10.43 10.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43
Pasilan asema, Laituri 1-509.16 09.26 09.36 09.46 09.56 10.06 10.16 10.26 10.36 10.46 10.56 11.06 11.16 11.26 11.36 11.46
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-309.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 111.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23 13.33 13.43 13.53 14.03
Leinelän asema, Laituri 111.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06 13.16 13.26 13.36 13.46 13.56 14.06
Hiekkaharjun asema, Laituri 411.39 11.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39 12.49 12.59 13.09 13.19 13.29 13.39 13.49 13.59 14.09
Tikkurilan asema, Laituri 611.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11
Puistolan asema, Laituri 411.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23 13.33 13.43 13.53 14.03 14.13
Tapanilan asema, Laituri 411.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05 13.15 13.25 13.35 13.45 13.55 14.05 14.15
Malmin asema, Laituri 411.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37 12.47 12.57 13.07 13.17 13.27 13.37 13.47 13.57 14.07 14.17
Pukinmäen asema, Laituri 411.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39 12.49 12.59 13.09 13.19 13.29 13.39 13.49 13.59 14.09 14.19
Oulunkylän asema, Laituri 411.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21
Käpylä11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23 13.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23
Pasilan asema, Laituri 1-511.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06 13.16 13.26 13.36 13.46 13.56 14.06 14.16 14.26
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-312.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 114.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03 16.13 16.23 16.33 16.43
Leinelän asema, Laituri 114.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46 15.56 16.06 16.16 16.26 16.36 16.46
Hiekkaharjun asema, Laituri 414.19 14.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19 15.29 15.39 15.49 15.59 16.09 16.19 16.29 16.39 16.49
Tikkurilan asema, Laituri 614.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51
Puistolan asema, Laituri 414.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03 16.13 16.23 16.33 16.43 16.53
Tapanilan asema, Laituri 414.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45 15.55 16.05 16.15 16.25 16.35 16.45 16.55
Malmin asema, Laituri 414.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17 15.27 15.37 15.47 15.57 16.07 16.17 16.27 16.37 16.47 16.57
Pukinmäen asema, Laituri 414.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19 15.29 15.39 15.49 15.59 16.09 16.19 16.29 16.39 16.49 16.59
Oulunkylän asema, Laituri 414.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01
Käpylä14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03 16.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03
Pasilan asema, Laituri 1-514.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46 15.56 16.06 16.16 16.26 16.36 16.46 16.56 17.06
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-314.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 116.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43 18.53 19.03 19.13 19.23
Leinelän asema, Laituri 116.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26 18.36 18.46 18.56 19.06 19.16 19.26
Hiekkaharjun asema, Laituri 416.59 17.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59 18.09 18.19 18.29 18.39 18.49 18.59 19.09 19.19 19.29
Tikkurilan asema, Laituri 617.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.11 19.21 19.31
Puistolan asema, Laituri 417.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43 18.53 19.03 19.13 19.23 19.33
Tapanilan asema, Laituri 417.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25 18.35 18.45 18.55 19.05 19.15 19.25 19.35
Malmin asema, Laituri 417.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57 18.07 18.17 18.27 18.37 18.47 18.57 19.07 19.17 19.27 19.37
Pukinmäen asema, Laituri 417.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59 18.09 18.19 18.29 18.39 18.49 18.59 19.09 19.19 19.29 19.39
Oulunkylän asema, Laituri 417.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.11 19.21 19.31 19.41
Käpylä17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43 18.53 19.03 19.13 19.23 19.33 19.43
Pasilan asema, Laituri 1-517.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26 18.36 18.46 18.56 19.06 19.16 19.26 19.36 19.46
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-317.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.11 19.21 19.31 19.41 19.51
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 119.33 19.48 20.03 20.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03 22.18 22.48 23.18 23.48 0.18
Leinelän asema, Laituri 119.36 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.21 22.51 23.21 23.51 0.21
Hiekkaharjun asema, Laituri 419.39 19.54 20.09 20.24 20.39 20.54 21.09 21.24 21.39 21.54 22.09 22.24 22.54 23.24 23.54 0.24
Tikkurilan asema, Laituri 619.41 19.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11 22.26 22.56 23.26 23.56 0.26
Puistolan asema, Laituri 419.43 19.58 20.13 20.28 20.43 20.58 21.13 21.28 21.43 21.58 22.13 22.28 22.58 23.28 23.58 0.28
Tapanilan asema, Laituri 419.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00 22.15 22.30 23.00 23.30 0.00 0.30
Malmin asema, Laituri 419.47 20.02 20.17 20.32 20.47 21.02 21.17 21.32 21.47 22.02 22.17 22.32 23.02 23.32 0.02 0.32
Pukinmäen asema, Laituri 419.49 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.04 22.19 22.34 23.04 23.34 0.04 0.34
Oulunkylän asema, Laituri 419.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.21 22.36 23.06 23.36 0.06 0.36
Käpylä19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.23 22.38 23.08 23.38 0.08 0.38
Pasilan asema, Laituri 1-519.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11 22.26 22.41 23.11 23.41 0.11 0.41
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-320.01 20.16 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31 21.46 22.01 22.16 22.31 22.46 23.16 23.46 0.16 0.46
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 10.48 1.18pe
Leinelän asema, Laituri 10.51 1.21pe
Hiekkaharjun asema, Laituri 40.54 1.24pe
Tikkurilan asema, Laituri 60.56 1.26pe
Puistolan asema, Laituri 40.58 1.28pe
Tapanilan asema, Laituri 41.00 1.30pe
Malmin asema, Laituri 41.02 1.32pe
Pukinmäen asema, Laituri 41.04 1.34pe
Oulunkylän asema, Laituri 41.06 1.36pe
Käpylä1.08 1.38pe
Pasilan asema, Laituri 1-51.11 1.41pe
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-31.16 1.46pe

Lauantaisin
Helsinki
Helsinki05.46 06.16 06.46 07.01 07.16 07.31 07.46 08.01 08.16 08.31 08.46 09.01 09.16 09.31 09.46 10.01
Pasilan asema, Laituri 6-905.50 06.20 06.50 07.05 07.20 07.35 07.50 08.05 08.20 08.35 08.50 09.05 09.20 09.35 09.50 10.05
Ilmalan asema, Laituri 305.51 06.21 06.51 07.06 07.21 07.36 07.51 08.06 08.21 08.36 08.51 09.06 09.21 09.36 09.51 10.06
Huopalahden asema, Laituri 1-405.54 06.24 06.54 07.09 07.24 07.39 07.54 08.09 08.24 08.39 08.54 09.09 09.24 09.39 09.54 10.09
Pohjois-Haagan asema, Laituri 105.56 06.26 06.56 07.11 07.26 07.41 07.56 08.11 08.26 08.41 08.56 09.11 09.26 09.41 09.56 10.11
Kannelmäen asema, Laituri 105.58 06.28 06.58 07.13 07.28 07.43 07.58 08.13 08.28 08.43 08.58 09.13 09.28 09.43 09.58 10.13
Malminkartanon asema, Laituri 106.00 06.30 07.00 07.15 07.30 07.45 08.00 08.15 08.30 08.45 09.00 09.15 09.30 09.45 10.00 10.15
Myyrmäen asema, Laituri 106.02 06.32 07.02 07.17 07.32 07.47 08.02 08.17 08.32 08.47 09.02 09.17 09.32 09.47 10.02 10.17
Louhelan asema, Laituri 106.03 06.33 07.03 07.18 07.33 07.48 08.03 08.18 08.33 08.48 09.03 09.18 09.33 09.48 10.03 10.18
Martinlaakson asema, Laituri 106.05 06.35 07.05 07.20 07.35 07.50 08.05 08.20 08.35 08.50 09.05 09.20 09.35 09.50 10.05 10.20
Vantaankosken asema, Laituri 106.06 06.36 07.06 07.21 07.36 07.51 08.06 08.21 08.36 08.51 09.06 09.21 09.36 09.51 10.06 10.21
Vehkalan asema, Laituri 106.08 06.38 07.08 07.23 07.38 07.53 08.08 08.23 08.38 08.53 09.08 09.23 09.38 09.53 10.08 10.23
Kivistön asema, Laituri 106.10 06.40 07.10 07.25 07.40 07.55 08.10 08.25 08.40 08.55 09.10 09.25 09.40 09.55 10.10 10.25
Aviapoliksen asema, Laituri 106.15 06.45 07.15 07.30 07.45 08.00 08.15 08.30 08.45 09.00 09.15 09.30 09.45 10.00 10.15 10.30
Lentoaseman asema, Laituri 106.18 06.48 07.18 07.33 07.48 08.03 08.18 08.33 08.48 09.03 09.18 09.33 09.48 10.03 10.18 10.33
Lauantaisin
Helsinki
Helsinki10.11 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41
Pasilan asema, Laituri 6-910.15 10.25 10.35 10.45 10.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45
Ilmalan asema, Laituri 310.16 10.26 10.36 10.46 10.56 11.06 11.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46
Huopalahden asema, Laituri 1-410.19 10.29 10.39 10.49 10.59 11.09 11.19 11.29 11.39 11.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39 12.49
Pohjois-Haagan asema, Laituri 110.21 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51
Kannelmäen asema, Laituri 110.23 10.33 10.43 10.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53
Malminkartanon asema, Laituri 110.25 10.35 10.45 10.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55
Myyrmäen asema, Laituri 110.27 10.37 10.47 10.57 11.07 11.17 11.27 11.37 11.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37 12.47 12.57
Louhelan asema, Laituri 110.28 10.38 10.48 10.58 11.08 11.18 11.28 11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58
Martinlaakson asema, Laituri 110.30 10.40 10.50 11.00 11.10 11.20 11.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30 12.40 12.50 13.00
Vantaankosken asema, Laituri 110.31 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01
Vehkalan asema, Laituri 110.33 10.43 10.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03
Kivistön asema, Laituri 110.35 10.45 10.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05
Aviapoliksen asema, Laituri 110.40 10.50 11.00 11.10 11.20 11.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30 12.40 12.50 13.00 13.10
Lentoaseman asema, Laituri 110.43 10.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13
Lauantaisin
Helsinki
Helsinki12.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21
Pasilan asema, Laituri 6-912.55 13.05 13.15 13.25 13.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25
Ilmalan asema, Laituri 312.56 13.06 13.16 13.26 13.36 13.46 13.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26
Huopalahden asema, Laituri 1-412.59 13.09 13.19 13.29 13.39 13.49 13.59 14.09 14.19 14.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19 15.29
Pohjois-Haagan asema, Laituri 113.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31
Kannelmäen asema, Laituri 113.03 13.13 13.23 13.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33
Malminkartanon asema, Laituri 113.05 13.15 13.25 13.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35
Myyrmäen asema, Laituri 113.07 13.17 13.27 13.37 13.47 13.57 14.07 14.17 14.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17 15.27 15.37
Louhelan asema, Laituri 113.08 13.18 13.28 13.38 13.48 13.58 14.08 14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38
Martinlaakson asema, Laituri 113.10 13.20 13.30 13.40 13.50 14.00 14.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10 15.20 15.30 15.40
Vantaankosken asema, Laituri 113.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41
Vehkalan asema, Laituri 113.13 13.23 13.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43
Kivistön asema, Laituri 113.15 13.25 13.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45
Aviapoliksen asema, Laituri 113.20 13.30 13.40 13.50 14.00 14.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10 15.20 15.30 15.40 15.50
Lentoaseman asema, Laituri 113.23 13.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53
Lauantaisin
Helsinki
Helsinki15.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01
Pasilan asema, Laituri 6-915.35 15.45 15.55 16.05 16.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05
Ilmalan asema, Laituri 315.36 15.46 15.56 16.06 16.16 16.26 16.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06
Huopalahden asema, Laituri 1-415.39 15.49 15.59 16.09 16.19 16.29 16.39 16.49 16.59 17.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59 18.09
Pohjois-Haagan asema, Laituri 115.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11
Kannelmäen asema, Laituri 115.43 15.53 16.03 16.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13
Malminkartanon asema, Laituri 115.45 15.55 16.05 16.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15
Myyrmäen asema, Laituri 115.47 15.57 16.07 16.17 16.27 16.37 16.47 16.57 17.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57 18.07 18.17
Louhelan asema, Laituri 115.48 15.58 16.08 16.18 16.28 16.38 16.48 16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18
Martinlaakson asema, Laituri 115.50 16.00 16.10 16.20 16.30 16.40 16.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50 18.00 18.10 18.20
Vantaankosken asema, Laituri 115.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21
Vehkalan asema, Laituri 115.53 16.03 16.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23
Kivistön asema, Laituri 115.55 16.05 16.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25
Aviapoliksen asema, Laituri 116.00 16.10 16.20 16.30 16.40 16.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50 18.00 18.10 18.20 18.30
Lentoaseman asema, Laituri 116.03 16.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33
Lauantaisin
Helsinki
Helsinki18.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.16 19.31 19.46 20.01 20.16 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31
Pasilan asema, Laituri 6-918.15 18.25 18.35 18.45 18.55 19.05 19.20 19.35 19.50 20.05 20.20 20.35 20.50 21.05 21.20 21.35
Ilmalan asema, Laituri 318.16 18.26 18.36 18.46 18.56 19.06 19.21 19.36 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36
Huopalahden asema, Laituri 1-418.19 18.29 18.39 18.49 18.59 19.09 19.24 19.39 19.54 20.09 20.24 20.39 20.54 21.09 21.24 21.39
Pohjois-Haagan asema, Laituri 118.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.11 19.26 19.41 19.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41
Kannelmäen asema, Laituri 118.23 18.33 18.43 18.53 19.03 19.13 19.28 19.43 19.58 20.13 20.28 20.43 20.58 21.13 21.28 21.43
Malminkartanon asema, Laituri 118.25 18.35 18.45 18.55 19.05 19.15 19.30 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45
Myyrmäen asema, Laituri 118.27 18.37 18.47 18.57 19.07 19.17 19.32 19.47 20.02 20.17 20.32 20.47 21.02 21.17 21.32 21.47
Louhelan asema, Laituri 118.28 18.38 18.48 18.58 19.08 19.18 19.33 19.48 20.03 20.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48
Martinlaakson asema, Laituri 118.30 18.40 18.50 19.00 19.10 19.20 19.35 19.50 20.05 20.20 20.35 20.50 21.05 21.20 21.35 21.50
Vantaankosken asema, Laituri 118.31 18.41 18.51 19.01 19.11 19.21 19.36 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51
Vehkalan asema, Laituri 118.33 18.43 18.53 19.03 19.13 19.23 19.38 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53
Kivistön asema, Laituri 118.35 18.45 18.55 19.05 19.15 19.25 19.40 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55
Aviapoliksen asema, Laituri 118.40 18.50 19.00 19.10 19.20 19.30 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00
Lentoaseman asema, Laituri 118.43 18.53 19.03 19.13 19.23 19.33 19.48 20.03 20.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03
Lauantaisin
Helsinki
Helsinki21.46 22.16 22.46 23.16 23.46 0.16 0.46
Pasilan asema, Laituri 6-921.50 22.20 22.50 23.20 23.50 0.20 0.50
Ilmalan asema, Laituri 321.51 22.21 22.51 23.21 23.51 0.21 0.51
Huopalahden asema, Laituri 1-421.54 22.24 22.54 23.24 23.54 0.24 0.54
Pohjois-Haagan asema, Laituri 121.56 22.26 22.56 23.26 23.56 0.26 0.56
Kannelmäen asema, Laituri 121.58 22.28 22.58 23.28 23.58 0.28 0.58
Malminkartanon asema, Laituri 122.00 22.30 23.00 23.30 0.00 0.30 1.00
Myyrmäen asema, Laituri 122.02 22.32 23.02 23.32 0.02 0.32 1.02
Louhelan asema, Laituri 122.03 22.33 23.03 23.33 0.03 0.33 1.03
Martinlaakson asema, Laituri 122.05 22.35 23.05 23.35 0.05 0.35 1.05
Vantaankosken asema, Laituri 122.06 22.36 23.06 23.36 0.06 0.36 1.06
Vehkalan asema, Laituri 122.08 22.38 23.08 23.38 0.08 0.38 1.08
Kivistön asema, Laituri 122.10 22.40 23.10 23.40 0.10 0.40 1.10
Aviapoliksen asema, Laituri 122.15 22.45 23.15 23.45 0.15 0.45 1.15
Lentoaseman asema, Laituri 122.18 22.48 23.18 23.48 0.18 0.48 1.18

Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 106.18 06.48 07.18 07.33 07.48 08.03 08.18 08.33 08.48 09.03 09.18 09.33 09.48 10.03 10.18 10.33
Leinelän asema, Laituri 106.21 06.51 07.21 07.36 07.51 08.06 08.21 08.36 08.51 09.06 09.21 09.36 09.51 10.06 10.21 10.36
Hiekkaharjun asema, Laituri 406.24 06.54 07.24 07.39 07.54 08.09 08.24 08.39 08.54 09.09 09.24 09.39 09.54 10.09 10.24 10.39
Tikkurilan asema, Laituri 606.26 06.56 07.26 07.41 07.56 08.11 08.26 08.41 08.56 09.11 09.26 09.41 09.56 10.11 10.26 10.41
Puistolan asema, Laituri 406.28 06.58 07.28 07.43 07.58 08.13 08.28 08.43 08.58 09.13 09.28 09.43 09.58 10.13 10.28 10.43
Tapanilan asema, Laituri 406.30 07.00 07.30 07.45 08.00 08.15 08.30 08.45 09.00 09.15 09.30 09.45 10.00 10.15 10.30 10.45
Malmin asema, Laituri 406.32 07.02 07.32 07.47 08.02 08.17 08.32 08.47 09.02 09.17 09.32 09.47 10.02 10.17 10.32 10.47
Pukinmäen asema, Laituri 406.34 07.04 07.34 07.49 08.04 08.19 08.34 08.49 09.04 09.19 09.34 09.49 10.04 10.19 10.34 10.49
Oulunkylän asema, Laituri 406.36 07.06 07.36 07.51 08.06 08.21 08.36 08.51 09.06 09.21 09.36 09.51 10.06 10.21 10.36 10.51
Käpylä06.38 07.08 07.38 07.53 08.08 08.23 08.38 08.53 09.08 09.23 09.38 09.53 10.08 10.23 10.38 10.53
Pasilan asema, Laituri 1-506.41 07.11 07.41 07.56 08.11 08.26 08.41 08.56 09.11 09.26 09.41 09.56 10.11 10.26 10.41 10.56
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-306.46 07.16 07.46 08.01 08.16 08.31 08.46 09.01 09.16 09.31 09.46 10.01 10.16 10.31 10.46 11.01
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 110.43 10.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13
Leinelän asema, Laituri 110.46 10.56 11.06 11.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06 13.16
Hiekkaharjun asema, Laituri 410.49 10.59 11.09 11.19 11.29 11.39 11.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39 12.49 12.59 13.09 13.19
Tikkurilan asema, Laituri 610.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21
Puistolan asema, Laituri 410.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23
Tapanilan asema, Laituri 410.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05 13.15 13.25
Malmin asema, Laituri 410.57 11.07 11.17 11.27 11.37 11.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37 12.47 12.57 13.07 13.17 13.27
Pukinmäen asema, Laituri 410.59 11.09 11.19 11.29 11.39 11.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39 12.49 12.59 13.09 13.19 13.29
Oulunkylän asema, Laituri 411.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31
Käpylä11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23 13.33
Pasilan asema, Laituri 1-511.06 11.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06 13.16 13.26 13.36
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-311.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 113.23 13.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53
Leinelän asema, Laituri 113.26 13.36 13.46 13.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46 15.56
Hiekkaharjun asema, Laituri 413.29 13.39 13.49 13.59 14.09 14.19 14.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19 15.29 15.39 15.49 15.59
Tikkurilan asema, Laituri 613.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01
Puistolan asema, Laituri 413.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03
Tapanilan asema, Laituri 413.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45 15.55 16.05
Malmin asema, Laituri 413.37 13.47 13.57 14.07 14.17 14.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17 15.27 15.37 15.47 15.57 16.07
Pukinmäen asema, Laituri 413.39 13.49 13.59 14.09 14.19 14.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19 15.29 15.39 15.49 15.59 16.09
Oulunkylän asema, Laituri 413.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11
Käpylä13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03 16.13
Pasilan asema, Laituri 1-513.46 13.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46 15.56 16.06 16.16
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-313.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 116.03 16.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33
Leinelän asema, Laituri 116.06 16.16 16.26 16.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26 18.36
Hiekkaharjun asema, Laituri 416.09 16.19 16.29 16.39 16.49 16.59 17.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59 18.09 18.19 18.29 18.39
Tikkurilan asema, Laituri 616.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41
Puistolan asema, Laituri 416.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43
Tapanilan asema, Laituri 416.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25 18.35 18.45
Malmin asema, Laituri 416.17 16.27 16.37 16.47 16.57 17.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57 18.07 18.17 18.27 18.37 18.47
Pukinmäen asema, Laituri 416.19 16.29 16.39 16.49 16.59 17.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59 18.09 18.19 18.29 18.39 18.49
Oulunkylän asema, Laituri 416.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51
Käpylä16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43 18.53
Pasilan asema, Laituri 1-516.26 16.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26 18.36 18.46 18.56
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-316.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 118.43 18.53 19.03 19.13 19.23 19.33 19.48 20.03 20.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03
Leinelän asema, Laituri 118.46 18.56 19.06 19.16 19.26 19.36 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06
Hiekkaharjun asema, Laituri 418.49 18.59 19.09 19.19 19.29 19.39 19.54 20.09 20.24 20.39 20.54 21.09 21.24 21.39 21.54 22.09
Tikkurilan asema, Laituri 618.51 19.01 19.11 19.21 19.31 19.41 19.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11
Puistolan asema, Laituri 418.53 19.03 19.13 19.23 19.33 19.43 19.58 20.13 20.28 20.43 20.58 21.13 21.28 21.43 21.58 22.13
Tapanilan asema, Laituri 418.55 19.05 19.15 19.25 19.35 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00 22.15
Malmin asema, Laituri 418.57 19.07 19.17 19.27 19.37 19.47 20.02 20.17 20.32 20.47 21.02 21.17 21.32 21.47 22.02 22.17
Pukinmäen asema, Laituri 418.59 19.09 19.19 19.29 19.39 19.49 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.04 22.19
Oulunkylän asema, Laituri 419.01 19.11 19.21 19.31 19.41 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.21
Käpylä19.03 19.13 19.23 19.33 19.43 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.23
Pasilan asema, Laituri 1-519.06 19.16 19.26 19.36 19.46 19.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11 22.26
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-319.11 19.21 19.31 19.41 19.51 20.01 20.16 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31 21.46 22.01 22.16 22.31
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 122.18 22.48 23.18 23.48 0.18 0.48 1.18
Leinelän asema, Laituri 122.21 22.51 23.21 23.51 0.21 0.51 1.21
Hiekkaharjun asema, Laituri 422.24 22.54 23.24 23.54 0.24 0.54 1.24
Tikkurilan asema, Laituri 622.26 22.56 23.26 23.56 0.26 0.56 1.26
Puistolan asema, Laituri 422.28 22.58 23.28 23.58 0.28 0.58 1.28
Tapanilan asema, Laituri 422.30 23.00 23.30 0.00 0.30 1.00 1.30
Malmin asema, Laituri 422.32 23.02 23.32 0.02 0.32 1.02 1.32
Pukinmäen asema, Laituri 422.34 23.04 23.34 0.04 0.34 1.04 1.34
Oulunkylän asema, Laituri 422.36 23.06 23.36 0.06 0.36 1.06 1.36
Käpylä22.38 23.08 23.38 0.08 0.38 1.08 1.38
Pasilan asema, Laituri 1-522.41 23.11 23.41 0.11 0.41 1.11 1.41
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-322.46 23.16 23.46 0.16 0.46 1.16 1.46

Sunnuntaisin
Helsinki
Helsinki05.46 06.16 06.46 07.16 07.46 08.16 08.46 09.16 09.46 10.01 10.16 10.31 10.46 11.01 11.16 11.31
Pasilan asema, Laituri 6-905.50 06.20 06.50 07.20 07.50 08.20 08.50 09.20 09.50 10.05 10.20 10.35 10.50 11.05 11.20 11.35
Ilmalan asema, Laituri 305.51 06.21 06.51 07.21 07.51 08.21 08.51 09.21 09.51 10.06 10.21 10.36 10.51 11.06 11.21 11.36
Huopalahden asema, Laituri 1-405.54 06.24 06.54 07.24 07.54 08.24 08.54 09.24 09.54 10.09 10.24 10.39 10.54 11.09 11.24 11.39
Pohjois-Haagan asema, Laituri 105.56 06.26 06.56 07.26 07.56 08.26 08.56 09.26 09.56 10.11 10.26 10.41 10.56 11.11 11.26 11.41
Kannelmäen asema, Laituri 105.58 06.28 06.58 07.28 07.58 08.28 08.58 09.28 09.58 10.13 10.28 10.43 10.58 11.13 11.28 11.43
Malminkartanon asema, Laituri 106.00 06.30 07.00 07.30 08.00 08.30 09.00 09.30 10.00 10.15 10.30 10.45 11.00 11.15 11.30 11.45
Myyrmäen asema, Laituri 106.02 06.32 07.02 07.32 08.02 08.32 09.02 09.32 10.02 10.17 10.32 10.47 11.02 11.17 11.32 11.47
Louhelan asema, Laituri 106.03 06.33 07.03 07.33 08.03 08.33 09.03 09.33 10.03 10.18 10.33 10.48 11.03 11.18 11.33 11.48
Martinlaakson asema, Laituri 106.05 06.35 07.05 07.35 08.05 08.35 09.05 09.35 10.05 10.20 10.35 10.50 11.05 11.20 11.35 11.50
Vantaankosken asema, Laituri 106.06 06.36 07.06 07.36 08.06 08.36 09.06 09.36 10.06 10.21 10.36 10.51 11.06 11.21 11.36 11.51
Vehkalan asema, Laituri 106.08 06.38 07.08 07.38 08.08 08.38 09.08 09.38 10.08 10.23 10.38 10.53 11.08 11.23 11.38 11.53
Kivistön asema, Laituri 106.10 06.40 07.10 07.40 08.10 08.40 09.10 09.40 10.10 10.25 10.40 10.55 11.10 11.25 11.40 11.55
Aviapoliksen asema, Laituri 106.15 06.45 07.15 07.45 08.15 08.45 09.15 09.45 10.15 10.30 10.45 11.00 11.15 11.30 11.45 12.00
Lentoaseman asema, Laituri 106.18 06.48 07.18 07.48 08.18 08.48 09.18 09.48 10.18 10.33 10.48 11.03 11.18 11.33 11.48 12.03
Sunnuntaisin
Helsinki
Helsinki11.46 12.01 12.16 12.31 12.46 13.01 13.16 13.31 13.46 14.01 14.16 14.31 14.46 15.01 15.16 15.31
Pasilan asema, Laituri 6-911.50 12.05 12.20 12.35 12.50 13.05 13.20 13.35 13.50 14.05 14.20 14.35 14.50 15.05 15.20 15.35
Ilmalan asema, Laituri 311.51 12.06 12.21 12.36 12.51 13.06 13.21 13.36 13.51 14.06 14.21 14.36 14.51 15.06 15.21 15.36
Huopalahden asema, Laituri 1-411.54 12.09 12.24 12.39 12.54 13.09 13.24 13.39 13.54 14.09 14.24 14.39 14.54 15.09 15.24 15.39
Pohjois-Haagan asema, Laituri 111.56 12.11 12.26 12.41 12.56 13.11 13.26 13.41 13.56 14.11 14.26 14.41 14.56 15.11 15.26 15.41
Kannelmäen asema, Laituri 111.58 12.13 12.28 12.43 12.58 13.13 13.28 13.43 13.58 14.13 14.28 14.43 14.58 15.13 15.28 15.43
Malminkartanon asema, Laituri 112.00 12.15 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15 15.30 15.45
Myyrmäen asema, Laituri 112.02 12.17 12.32 12.47 13.02 13.17 13.32 13.47 14.02 14.17 14.32 14.47 15.02 15.17 15.32 15.47
Louhelan asema, Laituri 112.03 12.18 12.33 12.48 13.03 13.18 13.33 13.48 14.03 14.18 14.33 14.48 15.03 15.18 15.33 15.48
Martinlaakson asema, Laituri 112.05 12.20 12.35 12.50 13.05 13.20 13.35 13.50 14.05 14.20 14.35 14.50 15.05 15.20 15.35 15.50
Vantaankosken asema, Laituri 112.06 12.21 12.36 12.51 13.06 13.21 13.36 13.51 14.06 14.21 14.36 14.51 15.06 15.21 15.36 15.51
Vehkalan asema, Laituri 112.08 12.23 12.38 12.53 13.08 13.23 13.38 13.53 14.08 14.23 14.38 14.53 15.08 15.23 15.38 15.53
Kivistön asema, Laituri 112.10 12.25 12.40 12.55 13.10 13.25 13.40 13.55 14.10 14.25 14.40 14.55 15.10 15.25 15.40 15.55
Aviapoliksen asema, Laituri 112.15 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15 15.30 15.45 16.00
Lentoaseman asema, Laituri 112.18 12.33 12.48 13.03 13.18 13.33 13.48 14.03 14.18 14.33 14.48 15.03 15.18 15.33 15.48 16.03
Sunnuntaisin
Helsinki
Helsinki15.46 16.01 16.16 16.31 16.46 17.01 17.16 17.31 17.46 18.01 18.16 18.31 18.46 19.01 19.16 19.31
Pasilan asema, Laituri 6-915.50 16.05 16.20 16.35 16.50 17.05 17.20 17.35 17.50 18.05 18.20 18.35 18.50 19.05 19.20 19.35
Ilmalan asema, Laituri 315.51 16.06 16.21 16.36 16.51 17.06 17.21 17.36 17.51 18.06 18.21 18.36 18.51 19.06 19.21 19.36
Huopalahden asema, Laituri 1-415.54 16.09 16.24 16.39 16.54 17.09 17.24 17.39 17.54 18.09 18.24 18.39 18.54 19.09 19.24 19.39
Pohjois-Haagan asema, Laituri 115.56 16.11 16.26 16.41 16.56 17.11 17.26 17.41 17.56 18.11 18.26 18.41 18.56 19.11 19.26 19.41
Kannelmäen asema, Laituri 115.58 16.13 16.28 16.43 16.58 17.13 17.28 17.43 17.58 18.13 18.28 18.43 18.58 19.13 19.28 19.43
Malminkartanon asema, Laituri 116.00 16.15 16.30 16.45 17.00 17.15 17.30 17.45 18.00 18.15 18.30 18.45 19.00 19.15 19.30 19.45
Myyrmäen asema, Laituri 116.02 16.17 16.32 16.47 17.02 17.17 17.32 17.47 18.02 18.17 18.32 18.47 19.02 19.17 19.32 19.47
Louhelan asema, Laituri 116.03 16.18 16.33 16.48 17.03 17.18 17.33 17.48 18.03 18.18 18.33 18.48 19.03 19.18 19.33 19.48
Martinlaakson asema, Laituri 116.05 16.20 16.35 16.50 17.05 17.20 17.35 17.50 18.05 18.20 18.35 18.50 19.05 19.20 19.35 19.50
Vantaankosken asema, Laituri 116.06 16.21 16.36 16.51 17.06 17.21 17.36 17.51 18.06 18.21 18.36 18.51 19.06 19.21 19.36 19.51
Vehkalan asema, Laituri 116.08 16.23 16.38 16.53 17.08 17.23 17.38 17.53 18.08 18.23 18.38 18.53 19.08 19.23 19.38 19.53
Kivistön asema, Laituri 116.10 16.25 16.40 16.55 17.10 17.25 17.40 17.55 18.10 18.25 18.40 18.55 19.10 19.25 19.40 19.55
Aviapoliksen asema, Laituri 116.15 16.30 16.45 17.00 17.15 17.30 17.45 18.00 18.15 18.30 18.45 19.00 19.15 19.30 19.45 20.00
Lentoaseman asema, Laituri 116.18 16.33 16.48 17.03 17.18 17.33 17.48 18.03 18.18 18.33 18.48 19.03 19.18 19.33 19.48 20.03
Sunnuntaisin
Helsinki
Helsinki19.46 20.01 20.16 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31 21.46 22.16 22.46 23.16 23.46 0.16
Pasilan asema, Laituri 6-919.50 20.05 20.20 20.35 20.50 21.05 21.20 21.35 21.50 22.20 22.50 23.20 23.50 0.20
Ilmalan asema, Laituri 319.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.21 22.51 23.21 23.51 0.21
Huopalahden asema, Laituri 1-419.54 20.09 20.24 20.39 20.54 21.09 21.24 21.39 21.54 22.24 22.54 23.24 23.54 0.24
Pohjois-Haagan asema, Laituri 119.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.26 22.56 23.26 23.56 0.26
Kannelmäen asema, Laituri 119.58 20.13 20.28 20.43 20.58 21.13 21.28 21.43 21.58 22.28 22.58 23.28 23.58 0.28
Malminkartanon asema, Laituri 120.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00 22.30 23.00 23.30 0.00 0.30
Myyrmäen asema, Laituri 120.02 20.17 20.32 20.47 21.02 21.17 21.32 21.47 22.02 22.32 23.02 23.32 0.02 0.32
Louhelan asema, Laituri 120.03 20.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03 22.33 23.03 23.33 0.03 0.33
Martinlaakson asema, Laituri 120.05 20.20 20.35 20.50 21.05 21.20 21.35 21.50 22.05 22.35 23.05 23.35 0.05 0.35
Vantaankosken asema, Laituri 120.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.36 23.06 23.36 0.06 0.36
Vehkalan asema, Laituri 120.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.38 23.08 23.38 0.08 0.38
Kivistön asema, Laituri 120.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55 22.10 22.40 23.10 23.40 0.10 0.40
Aviapoliksen asema, Laituri 120.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00 22.15 22.45 23.15 23.45 0.15 0.45
Lentoaseman asema, Laituri 120.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03 22.18 22.48 23.18 23.48 0.18 0.48

Sunnuntaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 106.18 06.48 07.18 07.48 08.18 08.48 09.18 09.48 10.18 10.33 10.48 11.03 11.18 11.33 11.48 12.03
Leinelän asema, Laituri 106.21 06.51 07.21 07.51 08.21 08.51 09.21 09.51 10.21 10.36 10.51 11.06 11.21 11.36 11.51 12.06
Hiekkaharjun asema, Laituri 406.24 06.54 07.24 07.54 08.24 08.54 09.24 09.54 10.24 10.39 10.54 11.09 11.24 11.39 11.54 12.09
Tikkurilan asema, Laituri 606.26 06.56 07.26 07.56 08.26 08.56 09.26 09.56 10.26 10.41 10.56 11.11 11.26 11.41 11.56 12.11
Puistolan asema, Laituri 406.28 06.58 07.28 07.58 08.28 08.58 09.28 09.58 10.28 10.43 10.58 11.13 11.28 11.43 11.58 12.13
Tapanilan asema, Laituri 406.30 07.00 07.30 08.00 08.30 09.00 09.30 10.00 10.30 10.45 11.00 11.15 11.30 11.45 12.00 12.15
Malmin asema, Laituri 406.32 07.02 07.32 08.02 08.32 09.02 09.32 10.02 10.32 10.47 11.02 11.17 11.32 11.47 12.02 12.17
Pukinmäen asema, Laituri 406.34 07.04 07.34 08.04 08.34 09.04 09.34 10.04 10.34 10.49 11.04 11.19 11.34 11.49 12.04 12.19
Oulunkylän asema, Laituri 406.36 07.06 07.36 08.06 08.36 09.06 09.36 10.06 10.36 10.51 11.06 11.21 11.36 11.51 12.06 12.21
Käpylä06.38 07.08 07.38 08.08 08.38 09.08 09.38 10.08 10.38 10.53 11.08 11.23 11.38 11.53 12.08 12.23
Pasilan asema, Laituri 1-506.41 07.11 07.41 08.11 08.41 09.11 09.41 10.11 10.41 10.56 11.11 11.26 11.41 11.56 12.11 12.26
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-306.46 07.16 07.46 08.16 08.46 09.16 09.46 10.16 10.46 11.01 11.16 11.31 11.46 12.01 12.16 12.31
Sunnuntaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 112.18 12.33 12.48 13.03 13.18 13.33 13.48 14.03 14.18 14.33 14.48 15.03 15.18 15.33 15.48 16.03
Leinelän asema, Laituri 112.21 12.36 12.51 13.06 13.21 13.36 13.51 14.06 14.21 14.36 14.51 15.06 15.21 15.36 15.51 16.06
Hiekkaharjun asema, Laituri 412.24 12.39 12.54 13.09 13.24 13.39 13.54 14.09 14.24 14.39 14.54 15.09 15.24 15.39 15.54 16.09
Tikkurilan asema, Laituri 612.26 12.41 12.56 13.11 13.26 13.41 13.56 14.11 14.26 14.41 14.56 15.11 15.26 15.41 15.56 16.11
Puistolan asema, Laituri 412.28 12.43 12.58 13.13 13.28 13.43 13.58 14.13 14.28 14.43 14.58 15.13 15.28 15.43 15.58 16.13
Tapanilan asema, Laituri 412.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15 15.30 15.45 16.00 16.15
Malmin asema, Laituri 412.32 12.47 13.02 13.17 13.32 13.47 14.02 14.17 14.32 14.47 15.02 15.17 15.32 15.47 16.02 16.17
Pukinmäen asema, Laituri 412.34 12.49 13.04 13.19 13.34 13.49 14.04 14.19 14.34 14.49 15.04 15.19 15.34 15.49 16.04 16.19
Oulunkylän asema, Laituri 412.36 12.51 13.06 13.21 13.36 13.51 14.06 14.21 14.36 14.51 15.06 15.21 15.36 15.51 16.06 16.21
Käpylä12.38 12.53 13.08 13.23 13.38 13.53 14.08 14.23 14.38 14.53 15.08 15.23 15.38 15.53 16.08 16.23
Pasilan asema, Laituri 1-512.41 12.56 13.11 13.26 13.41 13.56 14.11 14.26 14.41 14.56 15.11 15.26 15.41 15.56 16.11 16.26
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-312.46 13.01 13.16 13.31 13.46 14.01 14.16 14.31 14.46 15.01 15.16 15.31 15.46 16.01 16.16 16.31
Sunnuntaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 116.18 16.33 16.48 17.03 17.18 17.33 17.48 18.03 18.18 18.33 18.48 19.03 19.18 19.33 19.48 20.03
Leinelän asema, Laituri 116.21 16.36 16.51 17.06 17.21 17.36 17.51 18.06 18.21 18.36 18.51 19.06 19.21 19.36 19.51 20.06
Hiekkaharjun asema, Laituri 416.24 16.39 16.54 17.09 17.24 17.39 17.54 18.09 18.24 18.39 18.54 19.09 19.24 19.39 19.54 20.09
Tikkurilan asema, Laituri 616.26 16.41 16.56 17.11 17.26 17.41 17.56 18.11 18.26 18.41 18.56 19.11 19.26 19.41 19.56 20.11
Puistolan asema, Laituri 416.28 16.43 16.58 17.13 17.28 17.43 17.58 18.13 18.28 18.43 18.58 19.13 19.28 19.43 19.58 20.13
Tapanilan asema, Laituri 416.30 16.45 17.00 17.15 17.30 17.45 18.00 18.15 18.30 18.45 19.00 19.15 19.30 19.45 20.00 20.15
Malmin asema, Laituri 416.32 16.47 17.02 17.17 17.32 17.47 18.02 18.17 18.32 18.47 19.02 19.17 19.32 19.47 20.02 20.17
Pukinmäen asema, Laituri 416.34 16.49 17.04 17.19 17.34 17.49 18.04 18.19 18.34 18.49 19.04 19.19 19.34 19.49 20.04 20.19
Oulunkylän asema, Laituri 416.36 16.51 17.06 17.21 17.36 17.51 18.06 18.21 18.36 18.51 19.06 19.21 19.36 19.51 20.06 20.21
Käpylä16.38 16.53 17.08 17.23 17.38 17.53 18.08 18.23 18.38 18.53 19.08 19.23 19.38 19.53 20.08 20.23
Pasilan asema, Laituri 1-516.41 16.56 17.11 17.26 17.41 17.56 18.11 18.26 18.41 18.56 19.11 19.26 19.41 19.56 20.11 20.26
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-316.46 17.01 17.16 17.31 17.46 18.01 18.16 18.31 18.46 19.01 19.16 19.31 19.46 20.01 20.16 20.31
Sunnuntaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 120.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03 22.18 22.48 23.18 23.48 0.18 0.48
Leinelän asema, Laituri 120.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.21 22.51 23.21 23.51 0.21 0.51
Hiekkaharjun asema, Laituri 420.24 20.39 20.54 21.09 21.24 21.39 21.54 22.09 22.24 22.54 23.24 23.54 0.24 0.54
Tikkurilan asema, Laituri 620.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11 22.26 22.56 23.26 23.56 0.26 0.56
Puistolan asema, Laituri 420.28 20.43 20.58 21.13 21.28 21.43 21.58 22.13 22.28 22.58 23.28 23.58 0.28 0.58
Tapanilan asema, Laituri 420.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00 22.15 22.30 23.00 23.30 0.00 0.30 1.00
Malmin asema, Laituri 420.32 20.47 21.02 21.17 21.32 21.47 22.02 22.17 22.32 23.02 23.32 0.02 0.32 1.02
Pukinmäen asema, Laituri 420.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.04 22.19 22.34 23.04 23.34 0.04 0.34 1.04
Oulunkylän asema, Laituri 420.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.21 22.36 23.06 23.36 0.06 0.36 1.06
Käpylä20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.23 22.38 23.08 23.38 0.08 0.38 1.08
Pasilan asema, Laituri 1-520.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11 22.26 22.41 23.11 23.41 0.11 0.41 1.11
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-320.46 21.01 21.16 21.31 21.46 22.01 22.16 22.31 22.46 23.16 23.46 0.16 0.46 1.16

Lisätiedot
Kaikki lähdöt ajetaan matalalattia-ajoneuvoilla.
 
pe ajetaan perjantain ja lauantain välisenä yönä / körs natten mellan fredag och lördag


P  : Kokonaismatka-aika noin 35 minuuttia