AikataulutLähijunat (VR) › I Tulosta
IHelsinki - Tikkurila - Lentoasema - Myyrmäki - Helsinki27.3.2017 - 18.6.2017
 
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-804.31 05.01 05.31 05.51 06.01 06.11 06.21 06.31 06.41 06.51 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51
Pasilan asema, Laituri 1-504.35 05.05 05.35 05.55 06.05 06.15 06.25 06.35 06.45 06.55 07.05 07.15 07.25 07.35 07.45 07.55
Käpylä04.37 05.07 05.37 05.57 06.07 06.17 06.27 06.37 06.47 06.57 07.07 07.17 07.27 07.37 07.47 07.57
Oulunkylän asema, Laituri 304.39 05.09 05.39 05.59 06.09 06.19 06.29 06.39 06.49 06.59 07.09 07.19 07.29 07.39 07.49 07.59
Pukinmäen asema, Laituri 304.41 05.11 05.41 06.01 06.11 06.21 06.31 06.41 06.51 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01
Malmin asema, Laituri 304.43 05.13 05.43 06.03 06.13 06.23 06.33 06.43 06.53 07.03 07.13 07.23 07.33 07.43 07.53 08.03
Tapanilan asema, Laituri 304.45 05.15 05.45 06.05 06.15 06.25 06.35 06.45 06.55 07.05 07.15 07.25 07.35 07.45 07.55 08.05
Puistolan asema, Laituri 304.47 05.17 05.47 06.07 06.17 06.27 06.37 06.47 06.57 07.07 07.17 07.27 07.37 07.47 07.57 08.07
Tikkurilan asema, Laituri 404.50 05.20 05.50 06.10 06.20 06.30 06.40 06.50 07.00 07.10 07.20 07.30 07.40 07.50 08.00 08.10
Hiekkaharjun asema, Laituri 304.51 05.21 05.51 06.11 06.21 06.31 06.41 06.51 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01 08.11
Leinelän asema, Laituri 204.54 05.24 05.54 06.14 06.24 06.34 06.44 06.54 07.04 07.14 07.24 07.34 07.44 07.54 08.04 08.14
Lentoaseman asema, Laituri 104.58 05.28 05.58 06.18 06.28 06.38 06.48 06.58 07.08 07.18 07.28 07.38 07.48 07.58 08.08 08.18
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-808.01 08.11 08.21 08.31 08.41 08.51 09.01 09.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31
Pasilan asema, Laituri 1-508.05 08.15 08.25 08.35 08.45 08.55 09.05 09.15 09.25 09.35 09.45 09.55 10.05 10.15 10.25 10.35
Käpylä08.07 08.17 08.27 08.37 08.47 08.57 09.07 09.17 09.27 09.37 09.47 09.57 10.07 10.17 10.27 10.37
Oulunkylän asema, Laituri 308.09 08.19 08.29 08.39 08.49 08.59 09.09 09.19 09.29 09.39 09.49 09.59 10.09 10.19 10.29 10.39
Pukinmäen asema, Laituri 308.11 08.21 08.31 08.41 08.51 09.01 09.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41
Malmin asema, Laituri 308.13 08.23 08.33 08.43 08.53 09.03 09.13 09.23 09.33 09.43 09.53 10.03 10.13 10.23 10.33 10.43
Tapanilan asema, Laituri 308.15 08.25 08.35 08.45 08.55 09.05 09.15 09.25 09.35 09.45 09.55 10.05 10.15 10.25 10.35 10.45
Puistolan asema, Laituri 308.17 08.27 08.37 08.47 08.57 09.07 09.17 09.27 09.37 09.47 09.57 10.07 10.17 10.27 10.37 10.47
Tikkurilan asema, Laituri 408.20 08.30 08.40 08.50 09.00 09.10 09.20 09.30 09.40 09.50 10.00 10.10 10.20 10.30 10.40 10.50
Hiekkaharjun asema, Laituri 308.21 08.31 08.41 08.51 09.01 09.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41 10.51
Leinelän asema, Laituri 208.24 08.34 08.44 08.54 09.04 09.14 09.24 09.34 09.44 09.54 10.04 10.14 10.24 10.34 10.44 10.54
Lentoaseman asema, Laituri 108.28 08.38 08.48 08.58 09.08 09.18 09.28 09.38 09.48 09.58 10.08 10.18 10.28 10.38 10.48 10.58
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-810.41 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11
Pasilan asema, Laituri 1-510.45 10.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05 13.15
Käpylä10.47 10.57 11.07 11.17 11.27 11.37 11.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37 12.47 12.57 13.07 13.17
Oulunkylän asema, Laituri 310.49 10.59 11.09 11.19 11.29 11.39 11.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39 12.49 12.59 13.09 13.19
Pukinmäen asema, Laituri 310.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21
Malmin asema, Laituri 310.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23
Tapanilan asema, Laituri 310.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05 13.15 13.25
Puistolan asema, Laituri 310.57 11.07 11.17 11.27 11.37 11.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37 12.47 12.57 13.07 13.17 13.27
Tikkurilan asema, Laituri 411.00 11.10 11.20 11.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30 12.40 12.50 13.00 13.10 13.20 13.30
Hiekkaharjun asema, Laituri 311.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31
Leinelän asema, Laituri 211.04 11.14 11.24 11.34 11.44 11.54 12.04 12.14 12.24 12.34 12.44 12.54 13.04 13.14 13.24 13.34
Lentoaseman asema, Laituri 111.08 11.18 11.28 11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58 13.08 13.18 13.28 13.38
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-813.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51
Pasilan asema, Laituri 1-513.25 13.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45 15.55
Käpylä13.27 13.37 13.47 13.57 14.07 14.17 14.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17 15.27 15.37 15.47 15.57
Oulunkylän asema, Laituri 313.29 13.39 13.49 13.59 14.09 14.19 14.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19 15.29 15.39 15.49 15.59
Pukinmäen asema, Laituri 313.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01
Malmin asema, Laituri 313.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03
Tapanilan asema, Laituri 313.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45 15.55 16.05
Puistolan asema, Laituri 313.37 13.47 13.57 14.07 14.17 14.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17 15.27 15.37 15.47 15.57 16.07
Tikkurilan asema, Laituri 413.40 13.50 14.00 14.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10 15.20 15.30 15.40 15.50 16.00 16.10
Hiekkaharjun asema, Laituri 313.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11
Leinelän asema, Laituri 213.44 13.54 14.04 14.14 14.24 14.34 14.44 14.54 15.04 15.14 15.24 15.34 15.44 15.54 16.04 16.14
Lentoaseman asema, Laituri 113.48 13.58 14.08 14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38 15.48 15.58 16.08 16.18
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-816.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31
Pasilan asema, Laituri 1-516.05 16.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25 18.35
Käpylä16.07 16.17 16.27 16.37 16.47 16.57 17.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57 18.07 18.17 18.27 18.37
Oulunkylän asema, Laituri 316.09 16.19 16.29 16.39 16.49 16.59 17.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59 18.09 18.19 18.29 18.39
Pukinmäen asema, Laituri 316.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41
Malmin asema, Laituri 316.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43
Tapanilan asema, Laituri 316.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25 18.35 18.45
Puistolan asema, Laituri 316.17 16.27 16.37 16.47 16.57 17.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57 18.07 18.17 18.27 18.37 18.47
Tikkurilan asema, Laituri 416.20 16.30 16.40 16.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50 18.00 18.10 18.20 18.30 18.40 18.50
Hiekkaharjun asema, Laituri 316.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51
Leinelän asema, Laituri 216.24 16.34 16.44 16.54 17.04 17.14 17.24 17.34 17.44 17.54 18.04 18.14 18.24 18.34 18.44 18.54
Lentoaseman asema, Laituri 116.28 16.38 16.48 16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18 18.28 18.38 18.48 18.58
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-818.41 18.51 19.01 19.11 19.26 19.41 19.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 22.01 22.31
Pasilan asema, Laituri 1-518.45 18.55 19.05 19.15 19.30 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.05 22.35
Käpylä18.47 18.57 19.07 19.17 19.32 19.47 20.02 20.17 20.32 20.47 21.02 21.17 21.32 21.47 22.07 22.37
Oulunkylän asema, Laituri 318.49 18.59 19.09 19.19 19.34 19.49 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.09 22.39
Pukinmäen asema, Laituri 318.51 19.01 19.11 19.21 19.36 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.11 22.41
Malmin asema, Laituri 318.53 19.03 19.13 19.23 19.38 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.13 22.43
Tapanilan asema, Laituri 318.55 19.05 19.15 19.25 19.40 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55 22.15 22.45
Puistolan asema, Laituri 318.57 19.07 19.17 19.27 19.42 19.57 20.12 20.27 20.42 20.57 21.12 21.27 21.42 21.57 22.17 22.47
Tikkurilan asema, Laituri 419.00 19.10 19.20 19.30 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00 22.20 22.50
Hiekkaharjun asema, Laituri 319.01 19.11 19.21 19.31 19.46 20.01 20.16 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31 21.46 22.01 22.21 22.51
Leinelän asema, Laituri 219.04 19.14 19.24 19.34 19.49 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.04 22.24 22.54
Lentoaseman asema, Laituri 119.08 19.18 19.28 19.38 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.28 22.58
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-823.01 23.31
Pasilan asema, Laituri 1-523.05 23.35
Käpylä23.07 23.37
Oulunkylän asema, Laituri 323.09 23.39
Pukinmäen asema, Laituri 323.11 23.41
Malmin asema, Laituri 323.13 23.43
Tapanilan asema, Laituri 323.15 23.45
Puistolan asema, Laituri 323.17 23.47
Tikkurilan asema, Laituri 423.20 23.50
Hiekkaharjun asema, Laituri 323.21 23.51
Leinelän asema, Laituri 223.24 23.54
Lentoaseman asema, Laituri 123.28 23.58

Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 104.58 05.28 05.58 06.18 06.28 06.38 06.48 06.58 07.08 07.18 07.28 07.38 07.48 07.58 08.08 08.18
Aviapoliksen asema, Laituri 205.00 05.30 06.00 06.20 06.30 06.40 06.50 07.00 07.10 07.20 07.30 07.40 07.50 08.00 08.10 08.20
Kivistön asema, Laituri 205.05 05.35 06.05 06.25 06.35 06.45 06.55 07.05 07.15 07.25 07.35 07.45 07.55 08.05 08.15 08.25
Vehkalan asema, Laituri 205.07 05.37 06.07 06.27 06.37 06.47 06.57 07.07 07.17 07.27 07.37 07.47 07.57 08.07 08.17 08.27
Vantaankosken asema, Laituri 205.08 05.38 06.08 06.28 06.38 06.48 06.58 07.08 07.18 07.28 07.38 07.48 07.58 08.08 08.18 08.28
Martinlaakson asema, Laituri 205.10 05.40 06.10 06.30 06.40 06.50 07.00 07.10 07.20 07.30 07.40 07.50 08.00 08.10 08.20 08.30
Louhelan asema, Laituri 205.11 05.41 06.11 06.31 06.41 06.51 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01 08.11 08.21 08.31
Myyrmäen asema, Laituri 205.13 05.43 06.13 06.33 06.43 06.53 07.03 07.13 07.23 07.33 07.43 07.53 08.03 08.13 08.23 08.33
Malminkartanon asema, Laituri 205.15 05.45 06.15 06.35 06.45 06.55 07.05 07.15 07.25 07.35 07.45 07.55 08.05 08.15 08.25 08.35
Kannelmäen asema, Laituri 205.17 05.47 06.17 06.37 06.47 06.57 07.07 07.17 07.27 07.37 07.47 07.57 08.07 08.17 08.27 08.37
Pohjois-Haagan asema, Laituri 205.19 05.49 06.19 06.39 06.49 06.59 07.09 07.19 07.29 07.39 07.49 07.59 08.09 08.19 08.29 08.39
Huopalahden asema, Laituri 1-405.21 05.51 06.21 06.41 06.51 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01 08.11 08.21 08.31 08.41
Ilmalan asema, Laituri 405.24 05.54 06.24 06.44 06.54 07.04 07.14 07.24 07.34 07.44 07.54 08.04 08.14 08.24 08.34 08.44
Pasilan asema, Laituri 6-905.26 05.56 06.26 06.46 06.56 07.06 07.16 07.26 07.36 07.46 07.56 08.06 08.16 08.26 08.36 08.46
Helsinki05.31 06.01 06.31 06.51 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01 08.11 08.21 08.31 08.41 08.51
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 108.28 08.38 08.48 08.58 09.08 09.18 09.28 09.38 09.48 09.58 10.08 10.18 10.28 10.38 10.48 10.58
Aviapoliksen asema, Laituri 208.30 08.40 08.50 09.00 09.10 09.20 09.30 09.40 09.50 10.00 10.10 10.20 10.30 10.40 10.50 11.00
Kivistön asema, Laituri 208.35 08.45 08.55 09.05 09.15 09.25 09.35 09.45 09.55 10.05 10.15 10.25 10.35 10.45 10.55 11.05
Vehkalan asema, Laituri 208.37 08.47 08.57 09.07 09.17 09.27 09.37 09.47 09.57 10.07 10.17 10.27 10.37 10.47 10.57 11.07
Vantaankosken asema, Laituri 208.38 08.48 08.58 09.08 09.18 09.28 09.38 09.48 09.58 10.08 10.18 10.28 10.38 10.48 10.58 11.08
Martinlaakson asema, Laituri 208.40 08.50 09.00 09.10 09.20 09.30 09.40 09.50 10.00 10.10 10.20 10.30 10.40 10.50 11.00 11.10
Louhelan asema, Laituri 208.41 08.51 09.01 09.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11
Myyrmäen asema, Laituri 208.43 08.53 09.03 09.13 09.23 09.33 09.43 09.53 10.03 10.13 10.23 10.33 10.43 10.53 11.03 11.13
Malminkartanon asema, Laituri 208.45 08.55 09.05 09.15 09.25 09.35 09.45 09.55 10.05 10.15 10.25 10.35 10.45 10.55 11.05 11.15
Kannelmäen asema, Laituri 208.47 08.57 09.07 09.17 09.27 09.37 09.47 09.57 10.07 10.17 10.27 10.37 10.47 10.57 11.07 11.17
Pohjois-Haagan asema, Laituri 208.49 08.59 09.09 09.19 09.29 09.39 09.49 09.59 10.09 10.19 10.29 10.39 10.49 10.59 11.09 11.19
Huopalahden asema, Laituri 1-408.51 09.01 09.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21
Ilmalan asema, Laituri 408.54 09.04 09.14 09.24 09.34 09.44 09.54 10.04 10.14 10.24 10.34 10.44 10.54 11.04 11.14 11.24
Pasilan asema, Laituri 6-908.56 09.06 09.16 09.26 09.36 09.46 09.56 10.06 10.16 10.26 10.36 10.46 10.56 11.06 11.16 11.26
Helsinki09.01 09.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 111.08 11.18 11.28 11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58 13.08 13.18 13.28 13.38
Aviapoliksen asema, Laituri 211.10 11.20 11.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30 12.40 12.50 13.00 13.10 13.20 13.30 13.40
Kivistön asema, Laituri 211.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05 13.15 13.25 13.35 13.45
Vehkalan asema, Laituri 211.17 11.27 11.37 11.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37 12.47 12.57 13.07 13.17 13.27 13.37 13.47
Vantaankosken asema, Laituri 211.18 11.28 11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58 13.08 13.18 13.28 13.38 13.48
Martinlaakson asema, Laituri 211.20 11.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30 12.40 12.50 13.00 13.10 13.20 13.30 13.40 13.50
Louhelan asema, Laituri 211.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51
Myyrmäen asema, Laituri 211.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23 13.33 13.43 13.53
Malminkartanon asema, Laituri 211.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05 13.15 13.25 13.35 13.45 13.55
Kannelmäen asema, Laituri 211.27 11.37 11.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37 12.47 12.57 13.07 13.17 13.27 13.37 13.47 13.57
Pohjois-Haagan asema, Laituri 211.29 11.39 11.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39 12.49 12.59 13.09 13.19 13.29 13.39 13.49 13.59
Huopalahden asema, Laituri 1-411.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01
Ilmalan asema, Laituri 411.34 11.44 11.54 12.04 12.14 12.24 12.34 12.44 12.54 13.04 13.14 13.24 13.34 13.44 13.54 14.04
Pasilan asema, Laituri 6-911.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06 13.16 13.26 13.36 13.46 13.56 14.06
Helsinki11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 113.48 13.58 14.08 14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38 15.48 15.58 16.08 16.18
Aviapoliksen asema, Laituri 213.50 14.00 14.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10 15.20 15.30 15.40 15.50 16.00 16.10 16.20
Kivistön asema, Laituri 213.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45 15.55 16.05 16.15 16.25
Vehkalan asema, Laituri 213.57 14.07 14.17 14.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17 15.27 15.37 15.47 15.57 16.07 16.17 16.27
Vantaankosken asema, Laituri 213.58 14.08 14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38 15.48 15.58 16.08 16.18 16.28
Martinlaakson asema, Laituri 214.00 14.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10 15.20 15.30 15.40 15.50 16.00 16.10 16.20 16.30
Louhelan asema, Laituri 214.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31
Myyrmäen asema, Laituri 214.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03 16.13 16.23 16.33
Malminkartanon asema, Laituri 214.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45 15.55 16.05 16.15 16.25 16.35
Kannelmäen asema, Laituri 214.07 14.17 14.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17 15.27 15.37 15.47 15.57 16.07 16.17 16.27 16.37
Pohjois-Haagan asema, Laituri 214.09 14.19 14.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19 15.29 15.39 15.49 15.59 16.09 16.19 16.29 16.39
Huopalahden asema, Laituri 1-414.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41
Ilmalan asema, Laituri 414.14 14.24 14.34 14.44 14.54 15.04 15.14 15.24 15.34 15.44 15.54 16.04 16.14 16.24 16.34 16.44
Pasilan asema, Laituri 6-914.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46 15.56 16.06 16.16 16.26 16.36 16.46
Helsinki14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 116.28 16.38 16.48 16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18 18.28 18.38 18.48 18.58
Aviapoliksen asema, Laituri 216.30 16.40 16.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50 18.00 18.10 18.20 18.30 18.40 18.50 19.00
Kivistön asema, Laituri 216.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25 18.35 18.45 18.55 19.05
Vehkalan asema, Laituri 216.37 16.47 16.57 17.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57 18.07 18.17 18.27 18.37 18.47 18.57 19.07
Vantaankosken asema, Laituri 216.38 16.48 16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18 18.28 18.38 18.48 18.58 19.08
Martinlaakson asema, Laituri 216.40 16.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50 18.00 18.10 18.20 18.30 18.40 18.50 19.00 19.10
Louhelan asema, Laituri 216.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.11
Myyrmäen asema, Laituri 216.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43 18.53 19.03 19.13
Malminkartanon asema, Laituri 216.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25 18.35 18.45 18.55 19.05 19.15
Kannelmäen asema, Laituri 216.47 16.57 17.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57 18.07 18.17 18.27 18.37 18.47 18.57 19.07 19.17
Pohjois-Haagan asema, Laituri 216.49 16.59 17.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59 18.09 18.19 18.29 18.39 18.49 18.59 19.09 19.19
Huopalahden asema, Laituri 1-416.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.11 19.21
Ilmalan asema, Laituri 416.54 17.04 17.14 17.24 17.34 17.44 17.54 18.04 18.14 18.24 18.34 18.44 18.54 19.04 19.14 19.24
Pasilan asema, Laituri 6-916.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26 18.36 18.46 18.56 19.06 19.16 19.26
Helsinki17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.11 19.21 19.31
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 119.08 19.18 19.28 19.38 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.28 22.58
Aviapoliksen asema, Laituri 219.10 19.20 19.30 19.40 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55 22.10 22.30 23.00
Kivistön asema, Laituri 219.15 19.25 19.35 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00 22.15 22.35 23.05
Vehkalan asema, Laituri 219.17 19.27 19.37 19.47 20.02 20.17 20.32 20.47 21.02 21.17 21.32 21.47 22.02 22.17 22.37 23.07
Vantaankosken asema, Laituri 219.18 19.28 19.38 19.48 20.03 20.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03 22.18 22.38 23.08
Martinlaakson asema, Laituri 219.20 19.30 19.40 19.50 20.05 20.20 20.35 20.50 21.05 21.20 21.35 21.50 22.05 22.20 22.40 23.10
Louhelan asema, Laituri 219.21 19.31 19.41 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.21 22.41 23.11
Myyrmäen asema, Laituri 219.23 19.33 19.43 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.23 22.43 23.13
Malminkartanon asema, Laituri 219.25 19.35 19.45 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55 22.10 22.25 22.45 23.15
Kannelmäen asema, Laituri 219.27 19.37 19.47 19.57 20.12 20.27 20.42 20.57 21.12 21.27 21.42 21.57 22.12 22.27 22.47 23.17
Pohjois-Haagan asema, Laituri 219.29 19.39 19.49 19.59 20.14 20.29 20.44 20.59 21.14 21.29 21.44 21.59 22.14 22.29 22.49 23.19
Huopalahden asema, Laituri 1-419.31 19.41 19.51 20.01 20.16 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31 21.46 22.01 22.16 22.31 22.51 23.21
Ilmalan asema, Laituri 419.34 19.44 19.54 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.04 22.19 22.34 22.54 23.24
Pasilan asema, Laituri 6-919.36 19.46 19.56 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.21 22.36 22.56 23.26
Helsinki19.41 19.51 20.01 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11 22.26 22.41 23.01 23.31
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 123.28 23.58
Aviapoliksen asema, Laituri 223.30 0.00
Kivistön asema, Laituri 223.35 0.05
Vehkalan asema, Laituri 223.37 0.07
Vantaankosken asema, Laituri 223.38 0.08
Martinlaakson asema, Laituri 223.40 0.10
Louhelan asema, Laituri 223.41 0.11
Myyrmäen asema, Laituri 223.43 0.13
Malminkartanon asema, Laituri 223.45 0.15
Kannelmäen asema, Laituri 223.47 0.17
Pohjois-Haagan asema, Laituri 223.49 0.19
Huopalahden asema, Laituri 1-423.51 0.21
Ilmalan asema, Laituri 423.54 0.24
Pasilan asema, Laituri 6-923.56 0.26
Helsinki0.01 0.31

Lauantaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-805.01 05.31 06.01 06.31 07.01 07.11 07.26 07.41 07.56 08.11 08.26 08.41 08.56 09.11 09.26 09.41
Pasilan asema, Laituri 1-505.05 05.35 06.05 06.35 07.05 07.15 07.30 07.45 08.00 08.15 08.30 08.45 09.00 09.15 09.30 09.45
Käpylä05.07 05.37 06.07 06.37 07.07 07.17 07.32 07.47 08.02 08.17 08.32 08.47 09.02 09.17 09.32 09.47
Oulunkylän asema, Laituri 305.09 05.39 06.09 06.39 07.09 07.19 07.34 07.49 08.04 08.19 08.34 08.49 09.04 09.19 09.34 09.49
Pukinmäen asema, Laituri 305.11 05.41 06.11 06.41 07.11 07.21 07.36 07.51 08.06 08.21 08.36 08.51 09.06 09.21 09.36 09.51
Malmin asema, Laituri 305.13 05.43 06.13 06.43 07.13 07.23 07.38 07.53 08.08 08.23 08.38 08.53 09.08 09.23 09.38 09.53
Tapanilan asema, Laituri 305.15 05.45 06.15 06.45 07.15 07.25 07.40 07.55 08.10 08.25 08.40 08.55 09.10 09.25 09.40 09.55
Puistolan asema, Laituri 305.17 05.47 06.17 06.47 07.17 07.27 07.42 07.57 08.12 08.27 08.42 08.57 09.12 09.27 09.42 09.57
Tikkurilan asema, Laituri 405.20 05.50 06.20 06.50 07.20 07.30 07.45 08.00 08.15 08.30 08.45 09.00 09.15 09.30 09.45 10.00
Hiekkaharjun asema, Laituri 305.21 05.51 06.21 06.51 07.21 07.31 07.46 08.01 08.16 08.31 08.46 09.01 09.16 09.31 09.46 10.01
Leinelän asema, Laituri 205.24 05.54 06.24 06.54 07.24 07.34 07.49 08.04 08.19 08.34 08.49 09.04 09.19 09.34 09.49 10.04
Lentoaseman asema, Laituri 105.28 05.58 06.28 06.58 07.28 07.38 07.53 08.08 08.23 08.38 08.53 09.08 09.23 09.38 09.53 10.08
Lauantaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-809.56 10.11 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31
Pasilan asema, Laituri 1-510.00 10.15 10.25 10.35 10.45 10.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35
Käpylä10.02 10.17 10.27 10.37 10.47 10.57 11.07 11.17 11.27 11.37 11.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37
Oulunkylän asema, Laituri 310.04 10.19 10.29 10.39 10.49 10.59 11.09 11.19 11.29 11.39 11.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39
Pukinmäen asema, Laituri 310.06 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41
Malmin asema, Laituri 310.08 10.23 10.33 10.43 10.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43
Tapanilan asema, Laituri 310.10 10.25 10.35 10.45 10.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45
Puistolan asema, Laituri 310.12 10.27 10.37 10.47 10.57 11.07 11.17 11.27 11.37 11.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37 12.47
Tikkurilan asema, Laituri 410.15 10.30 10.40 10.50 11.00 11.10 11.20 11.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30 12.40 12.50
Hiekkaharjun asema, Laituri 310.16 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51
Leinelän asema, Laituri 210.19 10.34 10.44 10.54 11.04 11.14 11.24 11.34 11.44 11.54 12.04 12.14 12.24 12.34 12.44 12.54
Lentoaseman asema, Laituri 110.23 10.38 10.48 10.58 11.08 11.18 11.28 11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58
Lauantaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-812.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11
Pasilan asema, Laituri 1-512.45 12.55 13.05 13.15 13.25 13.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15
Käpylä12.47 12.57 13.07 13.17 13.27 13.37 13.47 13.57 14.07 14.17 14.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17
Oulunkylän asema, Laituri 312.49 12.59 13.09 13.19 13.29 13.39 13.49 13.59 14.09 14.19 14.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19
Pukinmäen asema, Laituri 312.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21
Malmin asema, Laituri 312.53 13.03 13.13 13.23 13.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23
Tapanilan asema, Laituri 312.55 13.05 13.15 13.25 13.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25
Puistolan asema, Laituri 312.57 13.07 13.17 13.27 13.37 13.47 13.57 14.07 14.17 14.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17 15.27
Tikkurilan asema, Laituri 413.00 13.10 13.20 13.30 13.40 13.50 14.00 14.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10 15.20 15.30
Hiekkaharjun asema, Laituri 313.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31
Leinelän asema, Laituri 213.04 13.14 13.24 13.34 13.44 13.54 14.04 14.14 14.24 14.34 14.44 14.54 15.04 15.14 15.24 15.34
Lentoaseman asema, Laituri 113.08 13.18 13.28 13.38 13.48 13.58 14.08 14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38
Lauantaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-815.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51
Pasilan asema, Laituri 1-515.25 15.35 15.45 15.55 16.05 16.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55
Käpylä15.27 15.37 15.47 15.57 16.07 16.17 16.27 16.37 16.47 16.57 17.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57
Oulunkylän asema, Laituri 315.29 15.39 15.49 15.59 16.09 16.19 16.29 16.39 16.49 16.59 17.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59
Pukinmäen asema, Laituri 315.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01
Malmin asema, Laituri 315.33 15.43 15.53 16.03 16.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03
Tapanilan asema, Laituri 315.35 15.45 15.55 16.05 16.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05
Puistolan asema, Laituri 315.37 15.47 15.57 16.07 16.17 16.27 16.37 16.47 16.57 17.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57 18.07
Tikkurilan asema, Laituri 415.40 15.50 16.00 16.10 16.20 16.30 16.40 16.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50 18.00 18.10
Hiekkaharjun asema, Laituri 315.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11
Leinelän asema, Laituri 215.44 15.54 16.04 16.14 16.24 16.34 16.44 16.54 17.04 17.14 17.24 17.34 17.44 17.54 18.04 18.14
Lentoaseman asema, Laituri 115.48 15.58 16.08 16.18 16.28 16.38 16.48 16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18
Lauantaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-818.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.11 19.26 19.41 19.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11
Pasilan asema, Laituri 1-518.05 18.15 18.25 18.35 18.45 18.55 19.05 19.15 19.30 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15
Käpylä18.07 18.17 18.27 18.37 18.47 18.57 19.07 19.17 19.32 19.47 20.02 20.17 20.32 20.47 21.02 21.17
Oulunkylän asema, Laituri 318.09 18.19 18.29 18.39 18.49 18.59 19.09 19.19 19.34 19.49 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19
Pukinmäen asema, Laituri 318.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.11 19.21 19.36 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21
Malmin asema, Laituri 318.13 18.23 18.33 18.43 18.53 19.03 19.13 19.23 19.38 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23
Tapanilan asema, Laituri 318.15 18.25 18.35 18.45 18.55 19.05 19.15 19.25 19.40 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25
Puistolan asema, Laituri 318.17 18.27 18.37 18.47 18.57 19.07 19.17 19.27 19.42 19.57 20.12 20.27 20.42 20.57 21.12 21.27
Tikkurilan asema, Laituri 418.20 18.30 18.40 18.50 19.00 19.10 19.20 19.30 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30
Hiekkaharjun asema, Laituri 318.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.11 19.21 19.31 19.46 20.01 20.16 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31
Leinelän asema, Laituri 218.24 18.34 18.44 18.54 19.04 19.14 19.24 19.34 19.49 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34
Lentoaseman asema, Laituri 118.28 18.38 18.48 18.58 19.08 19.18 19.28 19.38 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38
Lauantaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-821.26 21.41 22.01 22.31 23.01 23.31
Pasilan asema, Laituri 1-521.30 21.45 22.05 22.35 23.05 23.35
Käpylä21.32 21.47 22.07 22.37 23.07 23.37
Oulunkylän asema, Laituri 321.34 21.49 22.09 22.39 23.09 23.39
Pukinmäen asema, Laituri 321.36 21.51 22.11 22.41 23.11 23.41
Malmin asema, Laituri 321.38 21.53 22.13 22.43 23.13 23.43
Tapanilan asema, Laituri 321.40 21.55 22.15 22.45 23.15 23.45
Puistolan asema, Laituri 321.42 21.57 22.17 22.47 23.17 23.47
Tikkurilan asema, Laituri 421.45 22.00 22.20 22.50 23.20 23.50
Hiekkaharjun asema, Laituri 321.46 22.01 22.21 22.51 23.21 23.51
Leinelän asema, Laituri 221.49 22.04 22.24 22.54 23.24 23.54
Lentoaseman asema, Laituri 121.53 22.08 22.28 22.58 23.28 23.58

Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 105.28 05.58 06.28 06.58 07.28 07.38 07.53 08.08 08.23 08.38 08.53 09.08 09.23 09.38 09.53 10.08
Aviapoliksen asema, Laituri 205.30 06.00 06.30 07.00 07.30 07.40 07.55 08.10 08.25 08.40 08.55 09.10 09.25 09.40 09.55 10.10
Kivistön asema, Laituri 205.35 06.05 06.35 07.05 07.35 07.45 08.00 08.15 08.30 08.45 09.00 09.15 09.30 09.45 10.00 10.15
Vehkalan asema, Laituri 205.37 06.07 06.37 07.07 07.37 07.47 08.02 08.17 08.32 08.47 09.02 09.17 09.32 09.47 10.02 10.17
Vantaankosken asema, Laituri 205.38 06.08 06.38 07.08 07.38 07.48 08.03 08.18 08.33 08.48 09.03 09.18 09.33 09.48 10.03 10.18
Martinlaakson asema, Laituri 205.40 06.10 06.40 07.10 07.40 07.50 08.05 08.20 08.35 08.50 09.05 09.20 09.35 09.50 10.05 10.20
Louhelan asema, Laituri 205.41 06.11 06.41 07.11 07.41 07.51 08.06 08.21 08.36 08.51 09.06 09.21 09.36 09.51 10.06 10.21
Myyrmäen asema, Laituri 205.43 06.13 06.43 07.13 07.43 07.53 08.08 08.23 08.38 08.53 09.08 09.23 09.38 09.53 10.08 10.23
Malminkartanon asema, Laituri 205.45 06.15 06.45 07.15 07.45 07.55 08.10 08.25 08.40 08.55 09.10 09.25 09.40 09.55 10.10 10.25
Kannelmäen asema, Laituri 205.47 06.17 06.47 07.17 07.47 07.57 08.12 08.27 08.42 08.57 09.12 09.27 09.42 09.57 10.12 10.27
Pohjois-Haagan asema, Laituri 205.49 06.19 06.49 07.19 07.49 07.59 08.14 08.29 08.44 08.59 09.14 09.29 09.44 09.59 10.14 10.29
Huopalahden asema, Laituri 1-405.51 06.21 06.51 07.21 07.51 08.01 08.16 08.31 08.46 09.01 09.16 09.31 09.46 10.01 10.16 10.31
Ilmalan asema, Laituri 405.54 06.24 06.54 07.24 07.54 08.04 08.19 08.34 08.49 09.04 09.19 09.34 09.49 10.04 10.19 10.34
Pasilan asema, Laituri 6-905.56 06.26 06.56 07.26 07.56 08.06 08.21 08.36 08.51 09.06 09.21 09.36 09.51 10.06 10.21 10.36
Helsinki06.01 06.31 07.01 07.31 08.01 08.11 08.26 08.41 08.56 09.11 09.26 09.41 09.56 10.11 10.26 10.41
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 110.23 10.38 10.48 10.58 11.08 11.18 11.28 11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58
Aviapoliksen asema, Laituri 210.25 10.40 10.50 11.00 11.10 11.20 11.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30 12.40 12.50 13.00
Kivistön asema, Laituri 210.30 10.45 10.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05
Vehkalan asema, Laituri 210.32 10.47 10.57 11.07 11.17 11.27 11.37 11.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37 12.47 12.57 13.07
Vantaankosken asema, Laituri 210.33 10.48 10.58 11.08 11.18 11.28 11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58 13.08
Martinlaakson asema, Laituri 210.35 10.50 11.00 11.10 11.20 11.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30 12.40 12.50 13.00 13.10
Louhelan asema, Laituri 210.36 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11
Myyrmäen asema, Laituri 210.38 10.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13
Malminkartanon asema, Laituri 210.40 10.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05 13.15
Kannelmäen asema, Laituri 210.42 10.57 11.07 11.17 11.27 11.37 11.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37 12.47 12.57 13.07 13.17
Pohjois-Haagan asema, Laituri 210.44 10.59 11.09 11.19 11.29 11.39 11.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39 12.49 12.59 13.09 13.19
Huopalahden asema, Laituri 1-410.46 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21
Ilmalan asema, Laituri 410.49 11.04 11.14 11.24 11.34 11.44 11.54 12.04 12.14 12.24 12.34 12.44 12.54 13.04 13.14 13.24
Pasilan asema, Laituri 6-910.51 11.06 11.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06 13.16 13.26
Helsinki10.56 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 113.08 13.18 13.28 13.38 13.48 13.58 14.08 14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38
Aviapoliksen asema, Laituri 213.10 13.20 13.30 13.40 13.50 14.00 14.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10 15.20 15.30 15.40
Kivistön asema, Laituri 213.15 13.25 13.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45
Vehkalan asema, Laituri 213.17 13.27 13.37 13.47 13.57 14.07 14.17 14.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17 15.27 15.37 15.47
Vantaankosken asema, Laituri 213.18 13.28 13.38 13.48 13.58 14.08 14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38 15.48
Martinlaakson asema, Laituri 213.20 13.30 13.40 13.50 14.00 14.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10 15.20 15.30 15.40 15.50
Louhelan asema, Laituri 213.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51
Myyrmäen asema, Laituri 213.23 13.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53
Malminkartanon asema, Laituri 213.25 13.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45 15.55
Kannelmäen asema, Laituri 213.27 13.37 13.47 13.57 14.07 14.17 14.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17 15.27 15.37 15.47 15.57
Pohjois-Haagan asema, Laituri 213.29 13.39 13.49 13.59 14.09 14.19 14.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19 15.29 15.39 15.49 15.59
Huopalahden asema, Laituri 1-413.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01
Ilmalan asema, Laituri 413.34 13.44 13.54 14.04 14.14 14.24 14.34 14.44 14.54 15.04 15.14 15.24 15.34 15.44 15.54 16.04
Pasilan asema, Laituri 6-913.36 13.46 13.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46 15.56 16.06
Helsinki13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 115.48 15.58 16.08 16.18 16.28 16.38 16.48 16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18
Aviapoliksen asema, Laituri 215.50 16.00 16.10 16.20 16.30 16.40 16.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50 18.00 18.10 18.20
Kivistön asema, Laituri 215.55 16.05 16.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25
Vehkalan asema, Laituri 215.57 16.07 16.17 16.27 16.37 16.47 16.57 17.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57 18.07 18.17 18.27
Vantaankosken asema, Laituri 215.58 16.08 16.18 16.28 16.38 16.48 16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18 18.28
Martinlaakson asema, Laituri 216.00 16.10 16.20 16.30 16.40 16.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50 18.00 18.10 18.20 18.30
Louhelan asema, Laituri 216.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31
Myyrmäen asema, Laituri 216.03 16.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33
Malminkartanon asema, Laituri 216.05 16.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25 18.35
Kannelmäen asema, Laituri 216.07 16.17 16.27 16.37 16.47 16.57 17.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57 18.07 18.17 18.27 18.37
Pohjois-Haagan asema, Laituri 216.09 16.19 16.29 16.39 16.49 16.59 17.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59 18.09 18.19 18.29 18.39
Huopalahden asema, Laituri 1-416.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41
Ilmalan asema, Laituri 416.14 16.24 16.34 16.44 16.54 17.04 17.14 17.24 17.34 17.44 17.54 18.04 18.14 18.24 18.34 18.44
Pasilan asema, Laituri 6-916.16 16.26 16.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26 18.36 18.46
Helsinki16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 118.28 18.38 18.48 18.58 19.08 19.18 19.28 19.38 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38
Aviapoliksen asema, Laituri 218.30 18.40 18.50 19.00 19.10 19.20 19.30 19.40 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40
Kivistön asema, Laituri 218.35 18.45 18.55 19.05 19.15 19.25 19.35 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45
Vehkalan asema, Laituri 218.37 18.47 18.57 19.07 19.17 19.27 19.37 19.47 20.02 20.17 20.32 20.47 21.02 21.17 21.32 21.47
Vantaankosken asema, Laituri 218.38 18.48 18.58 19.08 19.18 19.28 19.38 19.48 20.03 20.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48
Martinlaakson asema, Laituri 218.40 18.50 19.00 19.10 19.20 19.30 19.40 19.50 20.05 20.20 20.35 20.50 21.05 21.20 21.35 21.50
Louhelan asema, Laituri 218.41 18.51 19.01 19.11 19.21 19.31 19.41 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51
Myyrmäen asema, Laituri 218.43 18.53 19.03 19.13 19.23 19.33 19.43 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53
Malminkartanon asema, Laituri 218.45 18.55 19.05 19.15 19.25 19.35 19.45 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55
Kannelmäen asema, Laituri 218.47 18.57 19.07 19.17 19.27 19.37 19.47 19.57 20.12 20.27 20.42 20.57 21.12 21.27 21.42 21.57
Pohjois-Haagan asema, Laituri 218.49 18.59 19.09 19.19 19.29 19.39 19.49 19.59 20.14 20.29 20.44 20.59 21.14 21.29 21.44 21.59
Huopalahden asema, Laituri 1-418.51 19.01 19.11 19.21 19.31 19.41 19.51 20.01 20.16 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31 21.46 22.01
Ilmalan asema, Laituri 418.54 19.04 19.14 19.24 19.34 19.44 19.54 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 -
Pasilan asema, Laituri 6-918.56 19.06 19.16 19.26 19.36 19.46 19.56 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06
Helsinki19.01 19.11 19.21 19.31 19.41 19.51 20.01 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 121.53 22.08 22.28 22.58 23.28 23.58
Aviapoliksen asema, Laituri 221.55 22.10 22.30 23.00 23.30 0.00
Kivistön asema, Laituri 222.00 22.15 22.35 23.05 23.35 0.05
Vehkalan asema, Laituri 222.02 22.17 22.37 23.07 23.37 0.07
Vantaankosken asema, Laituri 222.03 22.18 22.38 23.08 23.38 0.08
Martinlaakson asema, Laituri 222.05 22.20 22.40 23.10 23.40 0.10
Louhelan asema, Laituri 222.06 22.21 22.41 23.11 23.41 0.11
Myyrmäen asema, Laituri 222.08 22.23 22.43 23.13 23.43 0.13
Malminkartanon asema, Laituri 222.10 22.25 22.45 23.15 23.45 0.15
Kannelmäen asema, Laituri 222.12 22.27 22.47 23.17 23.47 0.17
Pohjois-Haagan asema, Laituri 222.14 22.29 22.49 23.19 23.49 0.19
Huopalahden asema, Laituri 1-422.16 22.31 22.51 23.21 23.51 0.21
Ilmalan asema, Laituri 4 - - - - - -
Pasilan asema, Laituri 6-922.21 22.36 22.56 23.26 23.56 0.26
Helsinki22.26 22.41 23.01 23.31 0.01 0.31

Sunnuntaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-805.01 05.31 06.01 06.31 07.01 07.31 08.01 08.31 09.01 09.31 10.01 10.26 10.41 10.56 11.11 11.26
Pasilan asema, Laituri 1-505.05 05.35 06.05 06.35 07.05 07.35 08.05 08.35 09.05 09.35 10.05 10.30 10.45 11.00 11.15 11.30
Käpylä05.07 05.37 06.07 06.37 07.07 07.37 08.07 08.37 09.07 09.37 10.07 10.32 10.47 11.02 11.17 11.32
Oulunkylän asema, Laituri 305.09 05.39 06.09 06.39 07.09 07.39 08.09 08.39 09.09 09.39 10.09 10.34 10.49 11.04 11.19 11.34
Pukinmäen asema, Laituri 305.11 05.41 06.11 06.41 07.11 07.41 08.11 08.41 09.11 09.41 10.11 10.36 10.51 11.06 11.21 11.36
Malmin asema, Laituri 305.13 05.43 06.13 06.43 07.13 07.43 08.13 08.43 09.13 09.43 10.13 10.38 10.53 11.08 11.23 11.38
Tapanilan asema, Laituri 305.15 05.45 06.15 06.45 07.15 07.45 08.15 08.45 09.15 09.45 10.15 10.40 10.55 11.10 11.25 11.40
Puistolan asema, Laituri 305.17 05.47 06.17 06.47 07.17 07.47 08.17 08.47 09.17 09.47 10.17 10.42 10.57 11.12 11.27 11.42
Tikkurilan asema, Laituri 405.20 05.50 06.20 06.50 07.20 07.50 08.20 08.50 09.20 09.50 10.20 10.45 11.00 11.15 11.30 11.45
Hiekkaharjun asema, Laituri 305.21 05.51 06.21 06.51 07.21 07.51 08.21 08.51 09.21 09.51 10.21 10.46 11.01 11.16 11.31 11.46
Leinelän asema, Laituri 205.24 05.54 06.24 06.54 07.24 07.54 08.24 08.54 09.24 09.54 10.24 10.49 11.04 11.19 11.34 11.49
Lentoaseman asema, Laituri 105.28 05.58 06.28 06.58 07.28 07.58 08.28 08.58 09.28 09.58 10.28 10.53 11.08 11.23 11.38 11.53
Sunnuntaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-811.41 11.56 12.11 12.26 12.41 12.56 13.11 13.26 13.41 13.56 14.11 14.26 14.41 14.56 15.11 15.26
Pasilan asema, Laituri 1-511.45 12.00 12.15 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15 15.30
Käpylä11.47 12.02 12.17 12.32 12.47 13.02 13.17 13.32 13.47 14.02 14.17 14.32 14.47 15.02 15.17 15.32
Oulunkylän asema, Laituri 311.49 12.04 12.19 12.34 12.49 13.04 13.19 13.34 13.49 14.04 14.19 14.34 14.49 15.04 15.19 15.34
Pukinmäen asema, Laituri 311.51 12.06 12.21 12.36 12.51 13.06 13.21 13.36 13.51 14.06 14.21 14.36 14.51 15.06 15.21 15.36
Malmin asema, Laituri 311.53 12.08 12.23 12.38 12.53 13.08 13.23 13.38 13.53 14.08 14.23 14.38 14.53 15.08 15.23 15.38
Tapanilan asema, Laituri 311.55 12.10 12.25 12.40 12.55 13.10 13.25 13.40 13.55 14.10 14.25 14.40 14.55 15.10 15.25 15.40
Puistolan asema, Laituri 311.57 12.12 12.27 12.42 12.57 13.12 13.27 13.42 13.57 14.12 14.27 14.42 14.57 15.12 15.27 15.42
Tikkurilan asema, Laituri 412.00 12.15 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15 15.30 15.45
Hiekkaharjun asema, Laituri 312.01 12.16 12.31 12.46 13.01 13.16 13.31 13.46 14.01 14.16 14.31 14.46 15.01 15.16 15.31 15.46
Leinelän asema, Laituri 212.04 12.19 12.34 12.49 13.04 13.19 13.34 13.49 14.04 14.19 14.34 14.49 15.04 15.19 15.34 15.49
Lentoaseman asema, Laituri 112.08 12.23 12.38 12.53 13.08 13.23 13.38 13.53 14.08 14.23 14.38 14.53 15.08 15.23 15.38 15.53
Sunnuntaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-815.41 15.56 16.11 16.26 16.41 16.56 17.11 17.26 17.41 17.56 18.11 18.26 18.41 18.56 19.11 19.26
Pasilan asema, Laituri 1-515.45 16.00 16.15 16.30 16.45 17.00 17.15 17.30 17.45 18.00 18.15 18.30 18.45 19.00 19.15 19.30
Käpylä15.47 16.02 16.17 16.32 16.47 17.02 17.17 17.32 17.47 18.02 18.17 18.32 18.47 19.02 19.17 19.32
Oulunkylän asema, Laituri 315.49 16.04 16.19 16.34 16.49 17.04 17.19 17.34 17.49 18.04 18.19 18.34 18.49 19.04 19.19 19.34
Pukinmäen asema, Laituri 315.51 16.06 16.21 16.36 16.51 17.06 17.21 17.36 17.51 18.06 18.21 18.36 18.51 19.06 19.21 19.36
Malmin asema, Laituri 315.53 16.08 16.23 16.38 16.53 17.08 17.23 17.38 17.53 18.08 18.23 18.38 18.53 19.08 19.23 19.38
Tapanilan asema, Laituri 315.55 16.10 16.25 16.40 16.55 17.10 17.25 17.40 17.55 18.10 18.25 18.40 18.55 19.10 19.25 19.40
Puistolan asema, Laituri 315.57 16.12 16.27 16.42 16.57 17.12 17.27 17.42 17.57 18.12 18.27 18.42 18.57 19.12 19.27 19.42
Tikkurilan asema, Laituri 416.00 16.15 16.30 16.45 17.00 17.15 17.30 17.45 18.00 18.15 18.30 18.45 19.00 19.15 19.30 19.45
Hiekkaharjun asema, Laituri 316.01 16.16 16.31 16.46 17.01 17.16 17.31 17.46 18.01 18.16 18.31 18.46 19.01 19.16 19.31 19.46
Leinelän asema, Laituri 216.04 16.19 16.34 16.49 17.04 17.19 17.34 17.49 18.04 18.19 18.34 18.49 19.04 19.19 19.34 19.49
Lentoaseman asema, Laituri 116.08 16.23 16.38 16.53 17.08 17.23 17.38 17.53 18.08 18.23 18.38 18.53 19.08 19.23 19.38 19.53
Sunnuntaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-819.41 19.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 22.01 22.31 23.01 23.31
Pasilan asema, Laituri 1-519.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.05 22.35 23.05 23.35
Käpylä19.47 20.02 20.17 20.32 20.47 21.02 21.17 21.32 21.47 22.07 22.37 23.07 23.37
Oulunkylän asema, Laituri 319.49 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.09 22.39 23.09 23.39
Pukinmäen asema, Laituri 319.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.11 22.41 23.11 23.41
Malmin asema, Laituri 319.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.13 22.43 23.13 23.43
Tapanilan asema, Laituri 319.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55 22.15 22.45 23.15 23.45
Puistolan asema, Laituri 319.57 20.12 20.27 20.42 20.57 21.12 21.27 21.42 21.57 22.17 22.47 23.17 23.47
Tikkurilan asema, Laituri 420.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00 22.20 22.50 23.20 23.50
Hiekkaharjun asema, Laituri 320.01 20.16 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31 21.46 22.01 22.21 22.51 23.21 23.51
Leinelän asema, Laituri 220.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.04 22.24 22.54 23.24 23.54
Lentoaseman asema, Laituri 120.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.28 22.58 23.28 23.58

Sunnuntaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 105.28 05.58 06.28 06.58 07.28 07.58 08.28 08.58 09.28 09.58 10.28 10.53 11.08 11.23 11.38 11.53
Aviapoliksen asema, Laituri 205.30 06.00 06.30 07.00 07.30 08.00 08.30 09.00 09.30 10.00 10.30 10.55 11.10 11.25 11.40 11.55
Kivistön asema, Laituri 205.35 06.05 06.35 07.05 07.35 08.05 08.35 09.05 09.35 10.05 10.35 11.00 11.15 11.30 11.45 12.00
Vehkalan asema, Laituri 205.37 06.07 06.37 07.07 07.37 08.07 08.37 09.07 09.37 10.07 10.37 11.02 11.17 11.32 11.47 12.02
Vantaankosken asema, Laituri 205.38 06.08 06.38 07.08 07.38 08.08 08.38 09.08 09.38 10.08 10.38 11.03 11.18 11.33 11.48 12.03
Martinlaakson asema, Laituri 205.40 06.10 06.40 07.10 07.40 08.10 08.40 09.10 09.40 10.10 10.40 11.05 11.20 11.35 11.50 12.05
Louhelan asema, Laituri 205.41 06.11 06.41 07.11 07.41 08.11 08.41 09.11 09.41 10.11 10.41 11.06 11.21 11.36 11.51 12.06
Myyrmäen asema, Laituri 205.43 06.13 06.43 07.13 07.43 08.13 08.43 09.13 09.43 10.13 10.43 11.08 11.23 11.38 11.53 12.08
Malminkartanon asema, Laituri 205.45 06.15 06.45 07.15 07.45 08.15 08.45 09.15 09.45 10.15 10.45 11.10 11.25 11.40 11.55 12.10
Kannelmäen asema, Laituri 205.47 06.17 06.47 07.17 07.47 08.17 08.47 09.17 09.47 10.17 10.47 11.12 11.27 11.42 11.57 12.12
Pohjois-Haagan asema, Laituri 205.49 06.19 06.49 07.19 07.49 08.19 08.49 09.19 09.49 10.19 10.49 11.14 11.29 11.44 11.59 12.14
Huopalahden asema, Laituri 1-405.51 06.21 06.51 07.21 07.51 08.21 08.51 09.21 09.51 10.21 10.51 11.16 11.31 11.46 12.01 12.16
Pasilan asema, Laituri 6-905.56 06.26 06.56 07.26 07.56 08.26 08.56 09.26 09.56 10.26 10.56 11.21 11.36 11.51 12.06 12.21
Helsinki06.01 06.31 07.01 07.31 08.01 08.31 09.01 09.31 10.01 10.31 11.01 11.26 11.41 11.56 12.11 12.26
Sunnuntaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 112.08 12.23 12.38 12.53 13.08 13.23 13.38 13.53 14.08 14.23 14.38 14.53 15.08 15.23 15.38 15.53
Aviapoliksen asema, Laituri 212.10 12.25 12.40 12.55 13.10 13.25 13.40 13.55 14.10 14.25 14.40 14.55 15.10 15.25 15.40 15.55
Kivistön asema, Laituri 212.15 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15 15.30 15.45 16.00
Vehkalan asema, Laituri 212.17 12.32 12.47 13.02 13.17 13.32 13.47 14.02 14.17 14.32 14.47 15.02 15.17 15.32 15.47 16.02
Vantaankosken asema, Laituri 212.18 12.33 12.48 13.03 13.18 13.33 13.48 14.03 14.18 14.33 14.48 15.03 15.18 15.33 15.48 16.03
Martinlaakson asema, Laituri 212.20 12.35 12.50 13.05 13.20 13.35 13.50 14.05 14.20 14.35 14.50 15.05 15.20 15.35 15.50 16.05
Louhelan asema, Laituri 212.21 12.36 12.51 13.06 13.21 13.36 13.51 14.06 14.21 14.36 14.51 15.06 15.21 15.36 15.51 16.06
Myyrmäen asema, Laituri 212.23 12.38 12.53 13.08 13.23 13.38 13.53 14.08 14.23 14.38 14.53 15.08 15.23 15.38 15.53 16.08
Malminkartanon asema, Laituri 212.25 12.40 12.55 13.10 13.25 13.40 13.55 14.10 14.25 14.40 14.55 15.10 15.25 15.40 15.55 16.10
Kannelmäen asema, Laituri 212.27 12.42 12.57 13.12 13.27 13.42 13.57 14.12 14.27 14.42 14.57 15.12 15.27 15.42 15.57 16.12
Pohjois-Haagan asema, Laituri 212.29 12.44 12.59 13.14 13.29 13.44 13.59 14.14 14.29 14.44 14.59 15.14 15.29 15.44 15.59 16.14
Huopalahden asema, Laituri 1-412.31 12.46 13.01 13.16 13.31 13.46 14.01 14.16 14.31 14.46 15.01 15.16 15.31 15.46 16.01 16.16
Pasilan asema, Laituri 6-912.36 12.51 13.06 13.21 13.36 13.51 14.06 14.21 14.36 14.51 15.06 15.21 15.36 15.51 16.06 16.21
Helsinki12.41 12.56 13.11 13.26 13.41 13.56 14.11 14.26 14.41 14.56 15.11 15.26 15.41 15.56 16.11 16.26
Sunnuntaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 116.08 16.23 16.38 16.53 17.08 17.23 17.38 17.53 18.08 18.23 18.38 18.53 19.08 19.23 19.38 19.53
Aviapoliksen asema, Laituri 216.10 16.25 16.40 16.55 17.10 17.25 17.40 17.55 18.10 18.25 18.40 18.55 19.10 19.25 19.40 19.55
Kivistön asema, Laituri 216.15 16.30 16.45 17.00 17.15 17.30 17.45 18.00 18.15 18.30 18.45 19.00 19.15 19.30 19.45 20.00
Vehkalan asema, Laituri 216.17 16.32 16.47 17.02 17.17 17.32 17.47 18.02 18.17 18.32 18.47 19.02 19.17 19.32 19.47 20.02
Vantaankosken asema, Laituri 216.18 16.33 16.48 17.03 17.18 17.33 17.48 18.03 18.18 18.33 18.48 19.03 19.18 19.33 19.48 20.03
Martinlaakson asema, Laituri 216.20 16.35 16.50 17.05 17.20 17.35 17.50 18.05 18.20 18.35 18.50 19.05 19.20 19.35 19.50 20.05
Louhelan asema, Laituri 216.21 16.36 16.51 17.06 17.21 17.36 17.51 18.06 18.21 18.36 18.51 19.06 19.21 19.36 19.51 20.06
Myyrmäen asema, Laituri 216.23 16.38 16.53 17.08 17.23 17.38 17.53 18.08 18.23 18.38 18.53 19.08 19.23 19.38 19.53 20.08
Malminkartanon asema, Laituri 216.25 16.40 16.55 17.10 17.25 17.40 17.55 18.10 18.25 18.40 18.55 19.10 19.25 19.40 19.55 20.10
Kannelmäen asema, Laituri 216.27 16.42 16.57 17.12 17.27 17.42 17.57 18.12 18.27 18.42 18.57 19.12 19.27 19.42 19.57 20.12
Pohjois-Haagan asema, Laituri 216.29 16.44 16.59 17.14 17.29 17.44 17.59 18.14 18.29 18.44 18.59 19.14 19.29 19.44 19.59 20.14
Huopalahden asema, Laituri 1-416.31 16.46 17.01 17.16 17.31 17.46 18.01 18.16 18.31 18.46 19.01 19.16 19.31 19.46 20.01 20.16
Pasilan asema, Laituri 6-916.36 16.51 17.06 17.21 17.36 17.51 18.06 18.21 18.36 18.51 19.06 19.21 19.36 19.51 20.06 20.21
Helsinki16.41 16.56 17.11 17.26 17.41 17.56 18.11 18.26 18.41 18.56 19.11 19.26 19.41 19.56 20.11 20.26
Sunnuntaisin
Lentoaseman asema, Laituri 1
Lentoaseman asema, Laituri 120.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.28 22.58 23.28 23.58
Aviapoliksen asema, Laituri 220.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55 22.10 22.30 23.00 23.30 0.00
Kivistön asema, Laituri 220.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00 22.15 22.35 23.05 23.35 0.05
Vehkalan asema, Laituri 220.17 20.32 20.47 21.02 21.17 21.32 21.47 22.02 22.17 22.37 23.07 23.37 0.07
Vantaankosken asema, Laituri 220.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03 22.18 22.38 23.08 23.38 0.08
Martinlaakson asema, Laituri 220.20 20.35 20.50 21.05 21.20 21.35 21.50 22.05 22.20 22.40 23.10 23.40 0.10
Louhelan asema, Laituri 220.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.21 22.41 23.11 23.41 0.11
Myyrmäen asema, Laituri 220.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.23 22.43 23.13 23.43 0.13
Malminkartanon asema, Laituri 220.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55 22.10 22.25 22.45 23.15 23.45 0.15
Kannelmäen asema, Laituri 220.27 20.42 20.57 21.12 21.27 21.42 21.57 22.12 22.27 22.47 23.17 23.47 0.17
Pohjois-Haagan asema, Laituri 220.29 20.44 20.59 21.14 21.29 21.44 21.59 22.14 22.29 22.49 23.19 23.49 0.19
Huopalahden asema, Laituri 1-420.31 20.46 21.01 21.16 21.31 21.46 22.01 22.16 22.31 22.51 23.21 23.51 0.21
Pasilan asema, Laituri 6-920.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.21 22.36 22.56 23.26 23.56 0.26
Helsinki20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11 22.26 22.41 23.01 23.31 0.01 0.31

Lisätiedot
Kaikki lähdöt ajetaan matalalattia-ajoneuvoilla.
 


I  : Kokonaismatka-aika noin 30 minuuttia