AikataulutLähijunat (VR) › I Tulosta
IHelsinki - Tikkurila - Lentoasema - Myyrmäki - Helsinki16.8.2017 - 9.12.2017
 
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-804.46 05.16 05.36 05.46 05.56 06.06 06.16 06.26 06.36 06.46 06.56 07.06 07.16 07.26 07.36 07.46
Pasilan asema, Laituri 1-504.50 05.20 05.40 05.50 06.00 06.10 06.20 06.30 06.40 06.50 07.00 07.10 07.20 07.30 07.40 07.50
Käpylän asema, Laituri 304.53 05.23 05.43 05.53 06.03 06.13 06.23 06.33 06.43 06.53 07.03 07.13 07.23 07.33 07.43 07.53
Oulunkylän asema, Laituri 304.55 05.25 05.45 05.55 06.05 06.15 06.25 06.35 06.45 06.55 07.05 07.15 07.25 07.35 07.45 07.55
Pukinmäen asema, Laituri 304.57 05.27 05.47 05.57 06.07 06.17 06.27 06.37 06.47 06.57 07.07 07.17 07.27 07.37 07.47 07.57
Malmin asema, Laituri 304.59 05.29 05.49 05.59 06.09 06.19 06.29 06.39 06.49 06.59 07.09 07.19 07.29 07.39 07.49 07.59
Tapanilan asema, Laituri 305.01 05.31 05.51 06.01 06.11 06.21 06.31 06.41 06.51 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01
Puistolan asema, Laituri 305.03 05.33 05.53 06.03 06.13 06.23 06.33 06.43 06.53 07.03 07.13 07.23 07.33 07.43 07.53 08.03
Tikkurilan asema, Laituri 405.05 05.35 05.55 06.05 06.15 06.25 06.35 06.45 06.55 07.05 07.15 07.25 07.35 07.45 07.55 08.05
Hiekkaharjun asema, Laituri 305.06 05.36 05.56 06.06 06.16 06.26 06.36 06.46 06.56 07.06 07.16 07.26 07.36 07.46 07.56 08.06
Leinelän asema, Laituri 205.09 05.39 05.59 06.09 06.19 06.29 06.39 06.49 06.59 07.09 07.19 07.29 07.39 07.49 07.59 08.09
Lentoaseman asema, Laituri 205.14 05.44 06.04 06.14 06.24 06.34 06.44 06.54 07.04 07.14 07.24 07.34 07.44 07.54 08.04 08.14
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-807.56 08.06 08.16 08.26 08.36 08.46 08.56 09.06 09.16 09.26 09.36 09.46 09.56 10.06 10.16 10.26
Pasilan asema, Laituri 1-508.00 08.10 08.20 08.30 08.40 08.50 09.00 09.10 09.20 09.30 09.40 09.50 10.00 10.10 10.20 10.30
Käpylän asema, Laituri 308.03 08.13 08.23 08.33 08.43 08.53 09.03 09.13 09.23 09.33 09.43 09.53 10.03 10.13 10.23 10.33
Oulunkylän asema, Laituri 308.05 08.15 08.25 08.35 08.45 08.55 09.05 09.15 09.25 09.35 09.45 09.55 10.05 10.15 10.25 10.35
Pukinmäen asema, Laituri 308.07 08.17 08.27 08.37 08.47 08.57 09.07 09.17 09.27 09.37 09.47 09.57 10.07 10.17 10.27 10.37
Malmin asema, Laituri 308.09 08.19 08.29 08.39 08.49 08.59 09.09 09.19 09.29 09.39 09.49 09.59 10.09 10.19 10.29 10.39
Tapanilan asema, Laituri 308.11 08.21 08.31 08.41 08.51 09.01 09.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41
Puistolan asema, Laituri 308.13 08.23 08.33 08.43 08.53 09.03 09.13 09.23 09.33 09.43 09.53 10.03 10.13 10.23 10.33 10.43
Tikkurilan asema, Laituri 408.15 08.25 08.35 08.45 08.55 09.05 09.15 09.25 09.35 09.45 09.55 10.05 10.15 10.25 10.35 10.45
Hiekkaharjun asema, Laituri 308.16 08.26 08.36 08.46 08.56 09.06 09.16 09.26 09.36 09.46 09.56 10.06 10.16 10.26 10.36 10.46
Leinelän asema, Laituri 208.19 08.29 08.39 08.49 08.59 09.09 09.19 09.29 09.39 09.49 09.59 10.09 10.19 10.29 10.39 10.49
Lentoaseman asema, Laituri 208.24 08.34 08.44 08.54 09.04 09.14 09.24 09.34 09.44 09.54 10.04 10.14 10.24 10.34 10.44 10.54
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-810.36 10.46 10.56 11.06 11.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06
Pasilan asema, Laituri 1-510.40 10.50 11.00 11.10 11.20 11.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30 12.40 12.50 13.00 13.10
Käpylän asema, Laituri 310.43 10.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13
Oulunkylän asema, Laituri 310.45 10.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05 13.15
Pukinmäen asema, Laituri 310.47 10.57 11.07 11.17 11.27 11.37 11.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37 12.47 12.57 13.07 13.17
Malmin asema, Laituri 310.49 10.59 11.09 11.19 11.29 11.39 11.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39 12.49 12.59 13.09 13.19
Tapanilan asema, Laituri 310.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21
Puistolan asema, Laituri 310.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23
Tikkurilan asema, Laituri 410.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45 12.55 13.05 13.15 13.25
Hiekkaharjun asema, Laituri 310.56 11.06 11.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06 13.16 13.26
Leinelän asema, Laituri 210.59 11.09 11.19 11.29 11.39 11.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39 12.49 12.59 13.09 13.19 13.29
Lentoaseman asema, Laituri 211.04 11.14 11.24 11.34 11.44 11.54 12.04 12.14 12.24 12.34 12.44 12.54 13.04 13.14 13.24 13.34
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-813.16 13.26 13.36 13.46 13.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46
Pasilan asema, Laituri 1-513.20 13.30 13.40 13.50 14.00 14.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10 15.20 15.30 15.40 15.50
Käpylän asema, Laituri 313.23 13.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53
Oulunkylän asema, Laituri 313.25 13.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45 15.55
Pukinmäen asema, Laituri 313.27 13.37 13.47 13.57 14.07 14.17 14.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17 15.27 15.37 15.47 15.57
Malmin asema, Laituri 313.29 13.39 13.49 13.59 14.09 14.19 14.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19 15.29 15.39 15.49 15.59
Tapanilan asema, Laituri 313.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01
Puistolan asema, Laituri 313.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03
Tikkurilan asema, Laituri 413.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25 15.35 15.45 15.55 16.05
Hiekkaharjun asema, Laituri 313.36 13.46 13.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46 15.56 16.06
Leinelän asema, Laituri 213.39 13.49 13.59 14.09 14.19 14.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19 15.29 15.39 15.49 15.59 16.09
Lentoaseman asema, Laituri 213.44 13.54 14.04 14.14 14.24 14.34 14.44 14.54 15.04 15.14 15.24 15.34 15.44 15.54 16.04 16.14
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-815.56 16.06 16.16 16.26 16.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26
Pasilan asema, Laituri 1-516.00 16.10 16.20 16.30 16.40 16.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50 18.00 18.10 18.20 18.30
Käpylän asema, Laituri 316.03 16.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33
Oulunkylän asema, Laituri 316.05 16.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25 18.35
Pukinmäen asema, Laituri 316.07 16.17 16.27 16.37 16.47 16.57 17.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57 18.07 18.17 18.27 18.37
Malmin asema, Laituri 316.09 16.19 16.29 16.39 16.49 16.59 17.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59 18.09 18.19 18.29 18.39
Tapanilan asema, Laituri 316.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41
Puistolan asema, Laituri 316.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43
Tikkurilan asema, Laituri 416.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05 18.15 18.25 18.35 18.45
Hiekkaharjun asema, Laituri 316.16 16.26 16.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26 18.36 18.46
Leinelän asema, Laituri 216.19 16.29 16.39 16.49 16.59 17.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59 18.09 18.19 18.29 18.39 18.49
Lentoaseman asema, Laituri 216.24 16.34 16.44 16.54 17.04 17.14 17.24 17.34 17.44 17.54 18.04 18.14 18.24 18.34 18.44 18.54
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-818.36 18.46 18.56 19.06 19.16 19.26 19.36 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51
Pasilan asema, Laituri 1-518.40 18.50 19.00 19.10 19.20 19.30 19.40 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55
Käpylän asema, Laituri 318.43 18.53 19.03 19.13 19.23 19.33 19.43 19.58 20.13 20.28 20.43 20.58 21.13 21.28 21.43 21.58
Oulunkylän asema, Laituri 318.45 18.55 19.05 19.15 19.25 19.35 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00
Pukinmäen asema, Laituri 318.47 18.57 19.07 19.17 19.27 19.37 19.47 20.02 20.17 20.32 20.47 21.02 21.17 21.32 21.47 22.02
Malmin asema, Laituri 318.49 18.59 19.09 19.19 19.29 19.39 19.49 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.04
Tapanilan asema, Laituri 318.51 19.01 19.11 19.21 19.31 19.41 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06
Puistolan asema, Laituri 318.53 19.03 19.13 19.23 19.33 19.43 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08
Tikkurilan asema, Laituri 418.55 19.05 19.15 19.25 19.35 19.45 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55 22.10
Hiekkaharjun asema, Laituri 318.56 19.06 19.16 19.26 19.36 19.46 19.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11
Leinelän asema, Laituri 218.59 19.09 19.19 19.29 19.39 19.49 19.59 20.14 20.29 20.44 20.59 21.14 21.29 21.44 21.59 22.14
Lentoaseman asema, Laituri 219.04 19.14 19.24 19.34 19.44 19.54 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.04 22.19
Ma-pe
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-822.16 22.46 23.16 23.46
Pasilan asema, Laituri 1-522.20 22.50 23.20 23.50
Käpylän asema, Laituri 322.23 22.53 23.23 23.53
Oulunkylän asema, Laituri 322.25 22.55 23.25 23.55
Pukinmäen asema, Laituri 322.27 22.57 23.27 23.57
Malmin asema, Laituri 322.29 22.59 23.29 23.59
Tapanilan asema, Laituri 322.31 23.01 23.31 0.01
Puistolan asema, Laituri 322.33 23.03 23.33 0.03
Tikkurilan asema, Laituri 422.35 23.05 23.35 0.05
Hiekkaharjun asema, Laituri 322.36 23.06 23.36 0.06
Leinelän asema, Laituri 222.39 23.09 23.39 0.09
Lentoaseman asema, Laituri 222.44 23.14 23.44 0.14

Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 205.14 05.44 06.04 06.14 06.24 06.34 06.44 06.54 07.04 07.14 07.24 07.34 07.44 07.54 08.04 08.14
Aviapoliksen asema, Laituri 205.16 05.46 06.06 06.16 06.26 06.36 06.46 06.56 07.06 07.16 07.26 07.36 07.46 07.56 08.06 08.16
Kivistön asema, Laituri 205.21 05.51 06.11 06.21 06.31 06.41 06.51 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01 08.11 08.21
Vehkalan asema, Laituri 205.23 05.53 06.13 06.23 06.33 06.43 06.53 07.03 07.13 07.23 07.33 07.43 07.53 08.03 08.13 08.23
Vantaankosken asema, Laituri 205.24 05.54 06.14 06.24 06.34 06.44 06.54 07.04 07.14 07.24 07.34 07.44 07.54 08.04 08.14 08.24
Martinlaakson asema, Laituri 205.26 05.56 06.16 06.26 06.36 06.46 06.56 07.06 07.16 07.26 07.36 07.46 07.56 08.06 08.16 08.26
Louhelan asema, Laituri 205.28 05.58 06.18 06.28 06.38 06.48 06.58 07.08 07.18 07.28 07.38 07.48 07.58 08.08 08.18 08.28
Myyrmäen asema, Laituri 205.30 06.00 06.20 06.30 06.40 06.50 07.00 07.10 07.20 07.30 07.40 07.50 08.00 08.10 08.20 08.30
Malminkartanon asema, Laituri 205.32 06.02 06.22 06.32 06.42 06.52 07.02 07.12 07.22 07.32 07.42 07.52 08.02 08.12 08.22 08.32
Kannelmäen asema, Laituri 205.34 06.04 06.24 06.34 06.44 06.54 07.04 07.14 07.24 07.34 07.44 07.54 08.04 08.14 08.24 08.34
Pohjois-Haagan asema, Laituri 205.36 06.06 06.26 06.36 06.46 06.56 07.06 07.16 07.26 07.36 07.46 07.56 08.06 08.16 08.26 08.36
Huopalahden asema, Laituri 1-405.38 06.08 06.28 06.38 06.48 06.58 07.08 07.18 07.28 07.38 07.48 07.58 08.08 08.18 08.28 08.38
Ilmalan asema, Laituri 405.41 06.11 06.31 06.41 06.51 07.01 07.11 07.21 07.31 07.41 07.51 08.01 08.11 08.21 08.31 08.41
Pasilan asema, Laituri 6-905.43 06.13 06.33 06.43 06.53 07.03 07.13 07.23 07.33 07.43 07.53 08.03 08.13 08.23 08.33 08.43
Helsinki05.48 06.18 06.38 06.48 06.58 07.08 07.18 07.28 07.38 07.48 07.58 08.08 08.18 08.28 08.38 08.48
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 208.24 08.34 08.44 08.54 09.04 09.14 09.24 09.34 09.44 09.54 10.04 10.14 10.24 10.34 10.44 10.54
Aviapoliksen asema, Laituri 208.26 08.36 08.46 08.56 09.06 09.16 09.26 09.36 09.46 09.56 10.06 10.16 10.26 10.36 10.46 10.56
Kivistön asema, Laituri 208.31 08.41 08.51 09.01 09.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01
Vehkalan asema, Laituri 208.33 08.43 08.53 09.03 09.13 09.23 09.33 09.43 09.53 10.03 10.13 10.23 10.33 10.43 10.53 11.03
Vantaankosken asema, Laituri 208.34 08.44 08.54 09.04 09.14 09.24 09.34 09.44 09.54 10.04 10.14 10.24 10.34 10.44 10.54 11.04
Martinlaakson asema, Laituri 208.36 08.46 08.56 09.06 09.16 09.26 09.36 09.46 09.56 10.06 10.16 10.26 10.36 10.46 10.56 11.06
Louhelan asema, Laituri 208.38 08.48 08.58 09.08 09.18 09.28 09.38 09.48 09.58 10.08 10.18 10.28 10.38 10.48 10.58 11.08
Myyrmäen asema, Laituri 208.40 08.50 09.00 09.10 09.20 09.30 09.40 09.50 10.00 10.10 10.20 10.30 10.40 10.50 11.00 11.10
Malminkartanon asema, Laituri 208.42 08.52 09.02 09.12 09.22 09.32 09.42 09.52 10.02 10.12 10.22 10.32 10.42 10.52 11.02 11.12
Kannelmäen asema, Laituri 208.44 08.54 09.04 09.14 09.24 09.34 09.44 09.54 10.04 10.14 10.24 10.34 10.44 10.54 11.04 11.14
Pohjois-Haagan asema, Laituri 208.46 08.56 09.06 09.16 09.26 09.36 09.46 09.56 10.06 10.16 10.26 10.36 10.46 10.56 11.06 11.16
Huopalahden asema, Laituri 1-408.48 08.58 09.08 09.18 09.28 09.38 09.48 09.58 10.08 10.18 10.28 10.38 10.48 10.58 11.08 11.18
Ilmalan asema, Laituri 408.51 09.01 09.11 09.21 09.31 09.41 09.51 10.01 10.11 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21
Pasilan asema, Laituri 6-908.53 09.03 09.13 09.23 09.33 09.43 09.53 10.03 10.13 10.23 10.33 10.43 10.53 11.03 11.13 11.23
Helsinki08.58 09.08 09.18 09.28 09.38 09.48 09.58 10.08 10.18 10.28 10.38 10.48 10.58 11.08 11.18 11.28
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 211.04 11.14 11.24 11.34 11.44 11.54 12.04 12.14 12.24 12.34 12.44 12.54 13.04 13.14 13.24 13.34
Aviapoliksen asema, Laituri 211.06 11.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06 13.16 13.26 13.36
Kivistön asema, Laituri 211.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41
Vehkalan asema, Laituri 211.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23 13.33 13.43
Vantaankosken asema, Laituri 211.14 11.24 11.34 11.44 11.54 12.04 12.14 12.24 12.34 12.44 12.54 13.04 13.14 13.24 13.34 13.44
Martinlaakson asema, Laituri 211.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06 13.16 13.26 13.36 13.46
Louhelan asema, Laituri 211.18 11.28 11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58 13.08 13.18 13.28 13.38 13.48
Myyrmäen asema, Laituri 211.20 11.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30 12.40 12.50 13.00 13.10 13.20 13.30 13.40 13.50
Malminkartanon asema, Laituri 211.22 11.32 11.42 11.52 12.02 12.12 12.22 12.32 12.42 12.52 13.02 13.12 13.22 13.32 13.42 13.52
Kannelmäen asema, Laituri 211.24 11.34 11.44 11.54 12.04 12.14 12.24 12.34 12.44 12.54 13.04 13.14 13.24 13.34 13.44 13.54
Pohjois-Haagan asema, Laituri 211.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06 13.16 13.26 13.36 13.46 13.56
Huopalahden asema, Laituri 1-411.28 11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58 13.08 13.18 13.28 13.38 13.48 13.58
Ilmalan asema, Laituri 411.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01
Pasilan asema, Laituri 6-911.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23 13.33 13.43 13.53 14.03
Helsinki11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58 13.08 13.18 13.28 13.38 13.48 13.58 14.08
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 213.44 13.54 14.04 14.14 14.24 14.34 14.44 14.54 15.04 15.14 15.24 15.34 15.44 15.54 16.04 16.14
Aviapoliksen asema, Laituri 213.46 13.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46 15.56 16.06 16.16
Kivistön asema, Laituri 213.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21
Vehkalan asema, Laituri 213.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03 16.13 16.23
Vantaankosken asema, Laituri 213.54 14.04 14.14 14.24 14.34 14.44 14.54 15.04 15.14 15.24 15.34 15.44 15.54 16.04 16.14 16.24
Martinlaakson asema, Laituri 213.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46 15.56 16.06 16.16 16.26
Louhelan asema, Laituri 213.58 14.08 14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38 15.48 15.58 16.08 16.18 16.28
Myyrmäen asema, Laituri 214.00 14.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10 15.20 15.30 15.40 15.50 16.00 16.10 16.20 16.30
Malminkartanon asema, Laituri 214.02 14.12 14.22 14.32 14.42 14.52 15.02 15.12 15.22 15.32 15.42 15.52 16.02 16.12 16.22 16.32
Kannelmäen asema, Laituri 214.04 14.14 14.24 14.34 14.44 14.54 15.04 15.14 15.24 15.34 15.44 15.54 16.04 16.14 16.24 16.34
Pohjois-Haagan asema, Laituri 214.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46 15.56 16.06 16.16 16.26 16.36
Huopalahden asema, Laituri 1-414.08 14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38 15.48 15.58 16.08 16.18 16.28 16.38
Ilmalan asema, Laituri 414.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41
Pasilan asema, Laituri 6-914.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03 16.13 16.23 16.33 16.43
Helsinki14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38 15.48 15.58 16.08 16.18 16.28 16.38 16.48
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 216.24 16.34 16.44 16.54 17.04 17.14 17.24 17.34 17.44 17.54 18.04 18.14 18.24 18.34 18.44 18.54
Aviapoliksen asema, Laituri 216.26 16.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26 18.36 18.46 18.56
Kivistön asema, Laituri 216.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01
Vehkalan asema, Laituri 216.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43 18.53 19.03
Vantaankosken asema, Laituri 216.34 16.44 16.54 17.04 17.14 17.24 17.34 17.44 17.54 18.04 18.14 18.24 18.34 18.44 18.54 19.04
Martinlaakson asema, Laituri 216.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26 18.36 18.46 18.56 19.06
Louhelan asema, Laituri 216.38 16.48 16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18 18.28 18.38 18.48 18.58 19.08
Myyrmäen asema, Laituri 216.40 16.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50 18.00 18.10 18.20 18.30 18.40 18.50 19.00 19.10
Malminkartanon asema, Laituri 216.42 16.52 17.02 17.12 17.22 17.32 17.42 17.52 18.02 18.12 18.22 18.32 18.42 18.52 19.02 19.12
Kannelmäen asema, Laituri 216.44 16.54 17.04 17.14 17.24 17.34 17.44 17.54 18.04 18.14 18.24 18.34 18.44 18.54 19.04 19.14
Pohjois-Haagan asema, Laituri 216.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26 18.36 18.46 18.56 19.06 19.16
Huopalahden asema, Laituri 1-416.48 16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18 18.28 18.38 18.48 18.58 19.08 19.18
Ilmalan asema, Laituri 416.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.11 19.21
Pasilan asema, Laituri 6-916.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43 18.53 19.03 19.13 19.23
Helsinki16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18 18.28 18.38 18.48 18.58 19.08 19.18 19.28
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 219.04 19.14 19.24 19.34 19.44 19.54 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.04 22.19
Aviapoliksen asema, Laituri 219.06 19.16 19.26 19.36 19.46 19.56 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.21
Kivistön asema, Laituri 219.11 19.21 19.31 19.41 19.51 20.01 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11 22.26
Vehkalan asema, Laituri 219.13 19.23 19.33 19.43 19.53 20.03 20.13 20.28 20.43 20.58 21.13 21.28 21.43 21.58 22.13 22.28
Vantaankosken asema, Laituri 219.14 19.24 19.34 19.44 19.54 20.04 20.14 20.29 20.44 20.59 21.14 21.29 21.44 21.59 22.14 22.29
Martinlaakson asema, Laituri 219.16 19.26 19.36 19.46 19.56 20.06 20.16 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31 21.46 22.01 22.16 22.31
Louhelan asema, Laituri 219.18 19.28 19.38 19.48 19.58 20.08 20.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03 22.18 22.33
Myyrmäen asema, Laituri 219.20 19.30 19.40 19.50 20.00 20.10 20.20 20.35 20.50 21.05 21.20 21.35 21.50 22.05 22.20 22.35
Malminkartanon asema, Laituri 219.22 19.32 19.42 19.52 20.02 20.12 20.22 20.37 20.52 21.07 21.22 21.37 21.52 22.07 22.22 22.37
Kannelmäen asema, Laituri 219.24 19.34 19.44 19.54 20.04 20.14 20.24 20.39 20.54 21.09 21.24 21.39 21.54 22.09 22.24 22.39
Pohjois-Haagan asema, Laituri 219.26 19.36 19.46 19.56 20.06 20.16 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11 22.26 22.41
Huopalahden asema, Laituri 1-419.28 19.38 19.48 19.58 20.08 20.18 20.28 20.43 20.58 21.13 21.28 21.43 21.58 22.13 22.28 22.43
Ilmalan asema, Laituri 419.31 19.41 19.51 20.01 20.11 20.21 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31 21.46 22.01 22.16 22.31 22.46
Pasilan asema, Laituri 6-919.33 19.43 19.53 20.03 20.13 20.23 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03 22.18 22.33 22.48
Helsinki19.38 19.48 19.58 20.08 20.18 20.28 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.23 22.38 22.53
Ma-pe
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 222.44 23.14 23.44 0.14
Aviapoliksen asema, Laituri 222.46 23.16 23.46 0.16
Kivistön asema, Laituri 222.51 23.21 23.51 0.21
Vehkalan asema, Laituri 222.53 23.23 23.53 0.23
Vantaankosken asema, Laituri 222.54 23.24 23.54 0.24
Martinlaakson asema, Laituri 222.56 23.26 23.56 0.26
Louhelan asema, Laituri 222.58 23.28 23.58 0.28
Myyrmäen asema, Laituri 223.00 23.30 0.00 0.30
Malminkartanon asema, Laituri 223.02 23.32 0.02 0.32
Kannelmäen asema, Laituri 223.04 23.34 0.04 0.34
Pohjois-Haagan asema, Laituri 223.06 23.36 0.06 0.36
Huopalahden asema, Laituri 1-423.08 23.38 0.08 0.38
Ilmalan asema, Laituri 423.11 23.41 0.11 0.41
Pasilan asema, Laituri 6-923.13 23.43 0.13 0.43
Helsinki23.18 23.48 0.18 0.48

Lauantaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-804.46 05.16 05.46 06.16 06.46 07.06 07.21 07.36 07.51 08.06 08.21 08.36 08.51 09.06 09.21 09.36
Pasilan asema, Laituri 1-504.50 05.20 05.50 06.20 06.50 07.10 07.25 07.40 07.55 08.10 08.25 08.40 08.55 09.10 09.25 09.40
Käpylän asema, Laituri 304.53 05.23 05.53 06.23 06.53 07.13 07.28 07.43 07.58 08.13 08.28 08.43 08.58 09.13 09.28 09.43
Oulunkylän asema, Laituri 304.55 05.25 05.55 06.25 06.55 07.15 07.30 07.45 08.00 08.15 08.30 08.45 09.00 09.15 09.30 09.45
Pukinmäen asema, Laituri 304.57 05.27 05.57 06.27 06.57 07.17 07.32 07.47 08.02 08.17 08.32 08.47 09.02 09.17 09.32 09.47
Malmin asema, Laituri 304.59 05.29 05.59 06.29 06.59 07.19 07.34 07.49 08.04 08.19 08.34 08.49 09.04 09.19 09.34 09.49
Tapanilan asema, Laituri 305.01 05.31 06.01 06.31 07.01 07.21 07.36 07.51 08.06 08.21 08.36 08.51 09.06 09.21 09.36 09.51
Puistolan asema, Laituri 305.03 05.33 06.03 06.33 07.03 07.23 07.38 07.53 08.08 08.23 08.38 08.53 09.08 09.23 09.38 09.53
Tikkurilan asema, Laituri 405.05 05.35 06.05 06.35 07.05 07.25 07.40 07.55 08.10 08.25 08.40 08.55 09.10 09.25 09.40 09.55
Hiekkaharjun asema, Laituri 305.06 05.36 06.06 06.36 07.06 07.26 07.41 07.56 08.11 08.26 08.41 08.56 09.11 09.26 09.41 09.56
Leinelän asema, Laituri 205.09 05.39 06.09 06.39 07.09 07.29 07.44 07.59 08.14 08.29 08.44 08.59 09.14 09.29 09.44 09.59
Lentoaseman asema, Laituri 205.14 05.44 06.14 06.44 07.14 07.34 07.49 08.04 08.19 08.34 08.49 09.04 09.19 09.34 09.49 10.04
Lauantaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-809.51 10.06 10.16 10.26 10.36 10.46 10.56 11.06 11.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26
Pasilan asema, Laituri 1-509.55 10.10 10.20 10.30 10.40 10.50 11.00 11.10 11.20 11.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30
Käpylän asema, Laituri 309.58 10.13 10.23 10.33 10.43 10.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33
Oulunkylän asema, Laituri 310.00 10.15 10.25 10.35 10.45 10.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35
Pukinmäen asema, Laituri 310.02 10.17 10.27 10.37 10.47 10.57 11.07 11.17 11.27 11.37 11.47 11.57 12.07 12.17 12.27 12.37
Malmin asema, Laituri 310.04 10.19 10.29 10.39 10.49 10.59 11.09 11.19 11.29 11.39 11.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39
Tapanilan asema, Laituri 310.06 10.21 10.31 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41
Puistolan asema, Laituri 310.08 10.23 10.33 10.43 10.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43
Tikkurilan asema, Laituri 410.10 10.25 10.35 10.45 10.55 11.05 11.15 11.25 11.35 11.45 11.55 12.05 12.15 12.25 12.35 12.45
Hiekkaharjun asema, Laituri 310.11 10.26 10.36 10.46 10.56 11.06 11.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46
Leinelän asema, Laituri 210.14 10.29 10.39 10.49 10.59 11.09 11.19 11.29 11.39 11.49 11.59 12.09 12.19 12.29 12.39 12.49
Lentoaseman asema, Laituri 210.19 10.34 10.44 10.54 11.04 11.14 11.24 11.34 11.44 11.54 12.04 12.14 12.24 12.34 12.44 12.54
Lauantaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-812.36 12.46 12.56 13.06 13.16 13.26 13.36 13.46 13.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06
Pasilan asema, Laituri 1-512.40 12.50 13.00 13.10 13.20 13.30 13.40 13.50 14.00 14.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10
Käpylän asema, Laituri 312.43 12.53 13.03 13.13 13.23 13.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13
Oulunkylän asema, Laituri 312.45 12.55 13.05 13.15 13.25 13.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15
Pukinmäen asema, Laituri 312.47 12.57 13.07 13.17 13.27 13.37 13.47 13.57 14.07 14.17 14.27 14.37 14.47 14.57 15.07 15.17
Malmin asema, Laituri 312.49 12.59 13.09 13.19 13.29 13.39 13.49 13.59 14.09 14.19 14.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19
Tapanilan asema, Laituri 312.51 13.01 13.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21
Puistolan asema, Laituri 312.53 13.03 13.13 13.23 13.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23
Tikkurilan asema, Laituri 412.55 13.05 13.15 13.25 13.35 13.45 13.55 14.05 14.15 14.25 14.35 14.45 14.55 15.05 15.15 15.25
Hiekkaharjun asema, Laituri 312.56 13.06 13.16 13.26 13.36 13.46 13.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26
Leinelän asema, Laituri 212.59 13.09 13.19 13.29 13.39 13.49 13.59 14.09 14.19 14.29 14.39 14.49 14.59 15.09 15.19 15.29
Lentoaseman asema, Laituri 213.04 13.14 13.24 13.34 13.44 13.54 14.04 14.14 14.24 14.34 14.44 14.54 15.04 15.14 15.24 15.34
Lauantaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-815.16 15.26 15.36 15.46 15.56 16.06 16.16 16.26 16.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46
Pasilan asema, Laituri 1-515.20 15.30 15.40 15.50 16.00 16.10 16.20 16.30 16.40 16.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50
Käpylän asema, Laituri 315.23 15.33 15.43 15.53 16.03 16.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53
Oulunkylän asema, Laituri 315.25 15.35 15.45 15.55 16.05 16.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55
Pukinmäen asema, Laituri 315.27 15.37 15.47 15.57 16.07 16.17 16.27 16.37 16.47 16.57 17.07 17.17 17.27 17.37 17.47 17.57
Malmin asema, Laituri 315.29 15.39 15.49 15.59 16.09 16.19 16.29 16.39 16.49 16.59 17.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59
Tapanilan asema, Laituri 315.31 15.41 15.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01
Puistolan asema, Laituri 315.33 15.43 15.53 16.03 16.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03
Tikkurilan asema, Laituri 415.35 15.45 15.55 16.05 16.15 16.25 16.35 16.45 16.55 17.05 17.15 17.25 17.35 17.45 17.55 18.05
Hiekkaharjun asema, Laituri 315.36 15.46 15.56 16.06 16.16 16.26 16.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06
Leinelän asema, Laituri 215.39 15.49 15.59 16.09 16.19 16.29 16.39 16.49 16.59 17.09 17.19 17.29 17.39 17.49 17.59 18.09
Lentoaseman asema, Laituri 215.44 15.54 16.04 16.14 16.24 16.34 16.44 16.54 17.04 17.14 17.24 17.34 17.44 17.54 18.04 18.14
Lauantaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-817.56 18.06 18.16 18.26 18.36 18.46 18.56 19.06 19.16 19.26 19.36 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51
Pasilan asema, Laituri 1-518.00 18.10 18.20 18.30 18.40 18.50 19.00 19.10 19.20 19.30 19.40 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55
Käpylän asema, Laituri 318.03 18.13 18.23 18.33 18.43 18.53 19.03 19.13 19.23 19.33 19.43 19.58 20.13 20.28 20.43 20.58
Oulunkylän asema, Laituri 318.05 18.15 18.25 18.35 18.45 18.55 19.05 19.15 19.25 19.35 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00
Pukinmäen asema, Laituri 318.07 18.17 18.27 18.37 18.47 18.57 19.07 19.17 19.27 19.37 19.47 20.02 20.17 20.32 20.47 21.02
Malmin asema, Laituri 318.09 18.19 18.29 18.39 18.49 18.59 19.09 19.19 19.29 19.39 19.49 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04
Tapanilan asema, Laituri 318.11 18.21 18.31 18.41 18.51 19.01 19.11 19.21 19.31 19.41 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06
Puistolan asema, Laituri 318.13 18.23 18.33 18.43 18.53 19.03 19.13 19.23 19.33 19.43 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08
Tikkurilan asema, Laituri 418.15 18.25 18.35 18.45 18.55 19.05 19.15 19.25 19.35 19.45 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10
Hiekkaharjun asema, Laituri 318.16 18.26 18.36 18.46 18.56 19.06 19.16 19.26 19.36 19.46 19.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11
Leinelän asema, Laituri 218.19 18.29 18.39 18.49 18.59 19.09 19.19 19.29 19.39 19.49 19.59 20.14 20.29 20.44 20.59 21.14
Lentoaseman asema, Laituri 218.24 18.34 18.44 18.54 19.04 19.14 19.24 19.34 19.44 19.54 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19
Lauantaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-821.06 21.21 21.36 21.51 22.16 22.46 23.16 23.46
Pasilan asema, Laituri 1-521.10 21.25 21.40 21.55 22.20 22.50 23.20 23.50
Käpylän asema, Laituri 321.13 21.28 21.43 21.58 22.23 22.53 23.23 23.53
Oulunkylän asema, Laituri 321.15 21.30 21.45 22.00 22.25 22.55 23.25 23.55
Pukinmäen asema, Laituri 321.17 21.32 21.47 22.02 22.27 22.57 23.27 23.57
Malmin asema, Laituri 321.19 21.34 21.49 22.04 22.29 22.59 23.29 23.59
Tapanilan asema, Laituri 321.21 21.36 21.51 22.06 22.31 23.01 23.31 0.01
Puistolan asema, Laituri 321.23 21.38 21.53 22.08 22.33 23.03 23.33 0.03
Tikkurilan asema, Laituri 421.25 21.40 21.55 22.10 22.35 23.05 23.35 0.05
Hiekkaharjun asema, Laituri 321.26 21.41 21.56 22.11 22.36 23.06 23.36 0.06
Leinelän asema, Laituri 221.29 21.44 21.59 22.14 22.39 23.09 23.39 0.09
Lentoaseman asema, Laituri 221.34 21.49 22.04 22.19 22.44 23.14 23.44 0.14

Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 205.14 05.44 06.14 06.44 07.14 07.34 07.49 08.04 08.19 08.34 08.49 09.04 09.19 09.34 09.49 10.04
Aviapoliksen asema, Laituri 205.16 05.46 06.16 06.46 07.16 07.36 07.51 08.06 08.21 08.36 08.51 09.06 09.21 09.36 09.51 10.06
Kivistön asema, Laituri 205.21 05.51 06.21 06.51 07.21 07.41 07.56 08.11 08.26 08.41 08.56 09.11 09.26 09.41 09.56 10.11
Vehkalan asema, Laituri 205.23 05.53 06.23 06.53 07.23 07.43 07.58 08.13 08.28 08.43 08.58 09.13 09.28 09.43 09.58 10.13
Vantaankosken asema, Laituri 205.24 05.54 06.24 06.54 07.24 07.44 07.59 08.14 08.29 08.44 08.59 09.14 09.29 09.44 09.59 10.14
Martinlaakson asema, Laituri 205.26 05.56 06.26 06.56 07.26 07.46 08.01 08.16 08.31 08.46 09.01 09.16 09.31 09.46 10.01 10.16
Louhelan asema, Laituri 205.28 05.58 06.28 06.58 07.28 07.48 08.03 08.18 08.33 08.48 09.03 09.18 09.33 09.48 10.03 10.18
Myyrmäen asema, Laituri 205.30 06.00 06.30 07.00 07.30 07.50 08.05 08.20 08.35 08.50 09.05 09.20 09.35 09.50 10.05 10.20
Malminkartanon asema, Laituri 205.32 06.02 06.32 07.02 07.32 07.52 08.07 08.22 08.37 08.52 09.07 09.22 09.37 09.52 10.07 10.22
Kannelmäen asema, Laituri 205.34 06.04 06.34 07.04 07.34 07.54 08.09 08.24 08.39 08.54 09.09 09.24 09.39 09.54 10.09 10.24
Pohjois-Haagan asema, Laituri 205.36 06.06 06.36 07.06 07.36 07.56 08.11 08.26 08.41 08.56 09.11 09.26 09.41 09.56 10.11 10.26
Huopalahden asema, Laituri 1-405.38 06.08 06.38 07.08 07.38 07.58 08.13 08.28 08.43 08.58 09.13 09.28 09.43 09.58 10.13 10.28
Ilmalan asema, Laituri 405.41 06.11 06.41 07.11 07.41 08.01 08.16 08.31 08.46 09.01 09.16 09.31 09.46 10.01 10.16 10.31
Pasilan asema, Laituri 6-905.43 06.13 06.43 07.13 07.43 08.03 08.18 08.33 08.48 09.03 09.18 09.33 09.48 10.03 10.18 10.33
Helsinki05.48 06.18 06.48 07.18 07.48 08.08 08.23 08.38 08.53 09.08 09.23 09.38 09.53 10.08 10.23 10.38
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 210.19 10.34 10.44 10.54 11.04 11.14 11.24 11.34 11.44 11.54 12.04 12.14 12.24 12.34 12.44 12.54
Aviapoliksen asema, Laituri 210.21 10.36 10.46 10.56 11.06 11.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56
Kivistön asema, Laituri 210.26 10.41 10.51 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01
Vehkalan asema, Laituri 210.28 10.43 10.53 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03
Vantaankosken asema, Laituri 210.29 10.44 10.54 11.04 11.14 11.24 11.34 11.44 11.54 12.04 12.14 12.24 12.34 12.44 12.54 13.04
Martinlaakson asema, Laituri 210.31 10.46 10.56 11.06 11.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06
Louhelan asema, Laituri 210.33 10.48 10.58 11.08 11.18 11.28 11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58 13.08
Myyrmäen asema, Laituri 210.35 10.50 11.00 11.10 11.20 11.30 11.40 11.50 12.00 12.10 12.20 12.30 12.40 12.50 13.00 13.10
Malminkartanon asema, Laituri 210.37 10.52 11.02 11.12 11.22 11.32 11.42 11.52 12.02 12.12 12.22 12.32 12.42 12.52 13.02 13.12
Kannelmäen asema, Laituri 210.39 10.54 11.04 11.14 11.24 11.34 11.44 11.54 12.04 12.14 12.24 12.34 12.44 12.54 13.04 13.14
Pohjois-Haagan asema, Laituri 210.41 10.56 11.06 11.16 11.26 11.36 11.46 11.56 12.06 12.16 12.26 12.36 12.46 12.56 13.06 13.16
Huopalahden asema, Laituri 1-410.43 10.58 11.08 11.18 11.28 11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58 13.08 13.18
Ilmalan asema, Laituri 410.46 11.01 11.11 11.21 11.31 11.41 11.51 12.01 12.11 12.21 12.31 12.41 12.51 13.01 13.11 13.21
Pasilan asema, Laituri 6-910.48 11.03 11.13 11.23 11.33 11.43 11.53 12.03 12.13 12.23 12.33 12.43 12.53 13.03 13.13 13.23
Helsinki10.53 11.08 11.18 11.28 11.38 11.48 11.58 12.08 12.18 12.28 12.38 12.48 12.58 13.08 13.18 13.28
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 213.04 13.14 13.24 13.34 13.44 13.54 14.04 14.14 14.24 14.34 14.44 14.54 15.04 15.14 15.24 15.34
Aviapoliksen asema, Laituri 213.06 13.16 13.26 13.36 13.46 13.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36
Kivistön asema, Laituri 213.11 13.21 13.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41
Vehkalan asema, Laituri 213.13 13.23 13.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43
Vantaankosken asema, Laituri 213.14 13.24 13.34 13.44 13.54 14.04 14.14 14.24 14.34 14.44 14.54 15.04 15.14 15.24 15.34 15.44
Martinlaakson asema, Laituri 213.16 13.26 13.36 13.46 13.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46
Louhelan asema, Laituri 213.18 13.28 13.38 13.48 13.58 14.08 14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38 15.48
Myyrmäen asema, Laituri 213.20 13.30 13.40 13.50 14.00 14.10 14.20 14.30 14.40 14.50 15.00 15.10 15.20 15.30 15.40 15.50
Malminkartanon asema, Laituri 213.22 13.32 13.42 13.52 14.02 14.12 14.22 14.32 14.42 14.52 15.02 15.12 15.22 15.32 15.42 15.52
Kannelmäen asema, Laituri 213.24 13.34 13.44 13.54 14.04 14.14 14.24 14.34 14.44 14.54 15.04 15.14 15.24 15.34 15.44 15.54
Pohjois-Haagan asema, Laituri 213.26 13.36 13.46 13.56 14.06 14.16 14.26 14.36 14.46 14.56 15.06 15.16 15.26 15.36 15.46 15.56
Huopalahden asema, Laituri 1-413.28 13.38 13.48 13.58 14.08 14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38 15.48 15.58
Ilmalan asema, Laituri 413.31 13.41 13.51 14.01 14.11 14.21 14.31 14.41 14.51 15.01 15.11 15.21 15.31 15.41 15.51 16.01
Pasilan asema, Laituri 6-913.33 13.43 13.53 14.03 14.13 14.23 14.33 14.43 14.53 15.03 15.13 15.23 15.33 15.43 15.53 16.03
Helsinki13.38 13.48 13.58 14.08 14.18 14.28 14.38 14.48 14.58 15.08 15.18 15.28 15.38 15.48 15.58 16.08
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 215.44 15.54 16.04 16.14 16.24 16.34 16.44 16.54 17.04 17.14 17.24 17.34 17.44 17.54 18.04 18.14
Aviapoliksen asema, Laituri 215.46 15.56 16.06 16.16 16.26 16.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16
Kivistön asema, Laituri 215.51 16.01 16.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21
Vehkalan asema, Laituri 215.53 16.03 16.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23
Vantaankosken asema, Laituri 215.54 16.04 16.14 16.24 16.34 16.44 16.54 17.04 17.14 17.24 17.34 17.44 17.54 18.04 18.14 18.24
Martinlaakson asema, Laituri 215.56 16.06 16.16 16.26 16.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26
Louhelan asema, Laituri 215.58 16.08 16.18 16.28 16.38 16.48 16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18 18.28
Myyrmäen asema, Laituri 216.00 16.10 16.20 16.30 16.40 16.50 17.00 17.10 17.20 17.30 17.40 17.50 18.00 18.10 18.20 18.30
Malminkartanon asema, Laituri 216.02 16.12 16.22 16.32 16.42 16.52 17.02 17.12 17.22 17.32 17.42 17.52 18.02 18.12 18.22 18.32
Kannelmäen asema, Laituri 216.04 16.14 16.24 16.34 16.44 16.54 17.04 17.14 17.24 17.34 17.44 17.54 18.04 18.14 18.24 18.34
Pohjois-Haagan asema, Laituri 216.06 16.16 16.26 16.36 16.46 16.56 17.06 17.16 17.26 17.36 17.46 17.56 18.06 18.16 18.26 18.36
Huopalahden asema, Laituri 1-416.08 16.18 16.28 16.38 16.48 16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18 18.28 18.38
Ilmalan asema, Laituri 416.11 16.21 16.31 16.41 16.51 17.01 17.11 17.21 17.31 17.41 17.51 18.01 18.11 18.21 18.31 18.41
Pasilan asema, Laituri 6-916.13 16.23 16.33 16.43 16.53 17.03 17.13 17.23 17.33 17.43 17.53 18.03 18.13 18.23 18.33 18.43
Helsinki16.18 16.28 16.38 16.48 16.58 17.08 17.18 17.28 17.38 17.48 17.58 18.08 18.18 18.28 18.38 18.48
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 218.24 18.34 18.44 18.54 19.04 19.14 19.24 19.34 19.44 19.54 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19
Aviapoliksen asema, Laituri 218.26 18.36 18.46 18.56 19.06 19.16 19.26 19.36 19.46 19.56 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21
Kivistön asema, Laituri 218.31 18.41 18.51 19.01 19.11 19.21 19.31 19.41 19.51 20.01 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26
Vehkalan asema, Laituri 218.33 18.43 18.53 19.03 19.13 19.23 19.33 19.43 19.53 20.03 20.13 20.28 20.43 20.58 21.13 21.28
Vantaankosken asema, Laituri 218.34 18.44 18.54 19.04 19.14 19.24 19.34 19.44 19.54 20.04 20.14 20.29 20.44 20.59 21.14 21.29
Martinlaakson asema, Laituri 218.36 18.46 18.56 19.06 19.16 19.26 19.36 19.46 19.56 20.06 20.16 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31
Louhelan asema, Laituri 218.38 18.48 18.58 19.08 19.18 19.28 19.38 19.48 19.58 20.08 20.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33
Myyrmäen asema, Laituri 218.40 18.50 19.00 19.10 19.20 19.30 19.40 19.50 20.00 20.10 20.20 20.35 20.50 21.05 21.20 21.35
Malminkartanon asema, Laituri 218.42 18.52 19.02 19.12 19.22 19.32 19.42 19.52 20.02 20.12 20.22 20.37 20.52 21.07 21.22 21.37
Kannelmäen asema, Laituri 218.44 18.54 19.04 19.14 19.24 19.34 19.44 19.54 20.04 20.14 20.24 20.39 20.54 21.09 21.24 21.39
Pohjois-Haagan asema, Laituri 218.46 18.56 19.06 19.16 19.26 19.36 19.46 19.56 20.06 20.16 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41
Huopalahden asema, Laituri 1-418.48 18.58 19.08 19.18 19.28 19.38 19.48 19.58 20.08 20.18 20.28 20.43 20.58 21.13 21.28 21.43
Ilmalan asema, Laituri 418.51 19.01 19.11 19.21 19.31 19.41 19.51 20.01 20.11 20.21 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31 21.46
Pasilan asema, Laituri 6-918.53 19.03 19.13 19.23 19.33 19.43 19.53 20.03 20.13 20.23 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48
Helsinki18.58 19.08 19.18 19.28 19.38 19.48 19.58 20.08 20.18 20.28 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53
Lauantaisin
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 221.34 21.49 22.04 22.19 22.44 23.14 23.44 0.14
Aviapoliksen asema, Laituri 221.36 21.51 22.06 22.21 22.46 23.16 23.46 0.16
Kivistön asema, Laituri 221.41 21.56 22.11 22.26 22.51 23.21 23.51 0.21
Vehkalan asema, Laituri 221.43 21.58 22.13 22.28 22.53 23.23 23.53 0.23
Vantaankosken asema, Laituri 221.44 21.59 22.14 22.29 22.54 23.24 23.54 0.24
Martinlaakson asema, Laituri 221.46 22.01 22.16 22.31 22.56 23.26 23.56 0.26
Louhelan asema, Laituri 221.48 22.03 22.18 22.33 22.58 23.28 23.58 0.28
Myyrmäen asema, Laituri 221.50 22.05 22.20 22.35 23.00 23.30 0.00 0.30
Malminkartanon asema, Laituri 221.52 22.07 22.22 22.37 23.02 23.32 0.02 0.32
Kannelmäen asema, Laituri 221.54 22.09 22.24 22.39 23.04 23.34 0.04 0.34
Pohjois-Haagan asema, Laituri 221.56 22.11 22.26 22.41 23.06 23.36 0.06 0.36
Huopalahden asema, Laituri 1-421.58 22.13 22.28 22.43 23.08 23.38 0.08 0.38
Ilmalan asema, Laituri 4 - - - - - - - -
Pasilan asema, Laituri 6-922.03 22.18 22.33 22.48 23.13 23.43 0.13 0.43
Helsinki22.08 22.23 22.38 22.53 23.18 23.48 0.18 0.48

Sunnuntaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-804.46 05.16 05.46 06.16 06.46 07.16 07.46 08.16 08.46 09.16 09.46 10.06 10.21 10.36 10.51 11.06
Pasilan asema, Laituri 1-504.50 05.20 05.50 06.20 06.50 07.20 07.50 08.20 08.50 09.20 09.50 10.10 10.25 10.40 10.55 11.10
Käpylän asema, Laituri 304.53 05.23 05.53 06.23 06.53 07.23 07.53 08.23 08.53 09.23 09.53 10.13 10.28 10.43 10.58 11.13
Oulunkylän asema, Laituri 304.55 05.25 05.55 06.25 06.55 07.25 07.55 08.25 08.55 09.25 09.55 10.15 10.30 10.45 11.00 11.15
Pukinmäen asema, Laituri 304.57 05.27 05.57 06.27 06.57 07.27 07.57 08.27 08.57 09.27 09.57 10.17 10.32 10.47 11.02 11.17
Malmin asema, Laituri 304.59 05.29 05.59 06.29 06.59 07.29 07.59 08.29 08.59 09.29 09.59 10.19 10.34 10.49 11.04 11.19
Tapanilan asema, Laituri 305.01 05.31 06.01 06.31 07.01 07.31 08.01 08.31 09.01 09.31 10.01 10.21 10.36 10.51 11.06 11.21
Puistolan asema, Laituri 305.03 05.33 06.03 06.33 07.03 07.33 08.03 08.33 09.03 09.33 10.03 10.23 10.38 10.53 11.08 11.23
Tikkurilan asema, Laituri 405.05 05.35 06.05 06.35 07.05 07.35 08.05 08.35 09.05 09.35 10.05 10.25 10.40 10.55 11.10 11.25
Hiekkaharjun asema, Laituri 305.06 05.36 06.06 06.36 07.06 07.36 08.06 08.36 09.06 09.36 10.06 10.26 10.41 10.56 11.11 11.26
Leinelän asema, Laituri 205.09 05.39 06.09 06.39 07.09 07.39 08.09 08.39 09.09 09.39 10.09 10.29 10.44 10.59 11.14 11.29
Lentoaseman asema, Laituri 205.14 05.44 06.14 06.44 07.14 07.44 08.14 08.44 09.14 09.44 10.14 10.34 10.49 11.04 11.19 11.34
Sunnuntaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-811.21 11.36 11.51 12.06 12.21 12.36 12.51 13.06 13.21 13.36 13.51 14.06 14.21 14.36 14.51 15.06
Pasilan asema, Laituri 1-511.25 11.40 11.55 12.10 12.25 12.40 12.55 13.10 13.25 13.40 13.55 14.10 14.25 14.40 14.55 15.10
Käpylän asema, Laituri 311.28 11.43 11.58 12.13 12.28 12.43 12.58 13.13 13.28 13.43 13.58 14.13 14.28 14.43 14.58 15.13
Oulunkylän asema, Laituri 311.30 11.45 12.00 12.15 12.30 12.45 13.00 13.15 13.30 13.45 14.00 14.15 14.30 14.45 15.00 15.15
Pukinmäen asema, Laituri 311.32 11.47 12.02 12.17 12.32 12.47 13.02 13.17 13.32 13.47 14.02 14.17 14.32 14.47 15.02 15.17
Malmin asema, Laituri 311.34 11.49 12.04 12.19 12.34 12.49 13.04 13.19 13.34 13.49 14.04 14.19 14.34 14.49 15.04 15.19
Tapanilan asema, Laituri 311.36 11.51 12.06 12.21 12.36 12.51 13.06 13.21 13.36 13.51 14.06 14.21 14.36 14.51 15.06 15.21
Puistolan asema, Laituri 311.38 11.53 12.08 12.23 12.38 12.53 13.08 13.23 13.38 13.53 14.08 14.23 14.38 14.53 15.08 15.23
Tikkurilan asema, Laituri 411.40 11.55 12.10 12.25 12.40 12.55 13.10 13.25 13.40 13.55 14.10 14.25 14.40 14.55 15.10 15.25
Hiekkaharjun asema, Laituri 311.41 11.56 12.11 12.26 12.41 12.56 13.11 13.26 13.41 13.56 14.11 14.26 14.41 14.56 15.11 15.26
Leinelän asema, Laituri 211.44 11.59 12.14 12.29 12.44 12.59 13.14 13.29 13.44 13.59 14.14 14.29 14.44 14.59 15.14 15.29
Lentoaseman asema, Laituri 211.49 12.04 12.19 12.34 12.49 13.04 13.19 13.34 13.49 14.04 14.19 14.34 14.49 15.04 15.19 15.34
Sunnuntaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-815.21 15.36 15.51 16.06 16.21 16.36 16.51 17.06 17.21 17.36 17.51 18.06 18.21 18.36 18.51 19.06
Pasilan asema, Laituri 1-515.25 15.40 15.55 16.10 16.25 16.40 16.55 17.10 17.25 17.40 17.55 18.10 18.25 18.40 18.55 19.10
Käpylän asema, Laituri 315.28 15.43 15.58 16.13 16.28 16.43 16.58 17.13 17.28 17.43 17.58 18.13 18.28 18.43 18.58 19.13
Oulunkylän asema, Laituri 315.30 15.45 16.00 16.15 16.30 16.45 17.00 17.15 17.30 17.45 18.00 18.15 18.30 18.45 19.00 19.15
Pukinmäen asema, Laituri 315.32 15.47 16.02 16.17 16.32 16.47 17.02 17.17 17.32 17.47 18.02 18.17 18.32 18.47 19.02 19.17
Malmin asema, Laituri 315.34 15.49 16.04 16.19 16.34 16.49 17.04 17.19 17.34 17.49 18.04 18.19 18.34 18.49 19.04 19.19
Tapanilan asema, Laituri 315.36 15.51 16.06 16.21 16.36 16.51 17.06 17.21 17.36 17.51 18.06 18.21 18.36 18.51 19.06 19.21
Puistolan asema, Laituri 315.38 15.53 16.08 16.23 16.38 16.53 17.08 17.23 17.38 17.53 18.08 18.23 18.38 18.53 19.08 19.23
Tikkurilan asema, Laituri 415.40 15.55 16.10 16.25 16.40 16.55 17.10 17.25 17.40 17.55 18.10 18.25 18.40 18.55 19.10 19.25
Hiekkaharjun asema, Laituri 315.41 15.56 16.11 16.26 16.41 16.56 17.11 17.26 17.41 17.56 18.11 18.26 18.41 18.56 19.11 19.26
Leinelän asema, Laituri 215.44 15.59 16.14 16.29 16.44 16.59 17.14 17.29 17.44 17.59 18.14 18.29 18.44 18.59 19.14 19.29
Lentoaseman asema, Laituri 215.49 16.04 16.19 16.34 16.49 17.04 17.19 17.34 17.49 18.04 18.19 18.34 18.49 19.04 19.19 19.34
Sunnuntaisin
Helsinki
Helsingin rautatieasema, Laituri 1-819.21 19.36 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.16 22.46 23.16 23.46
Pasilan asema, Laituri 1-519.25 19.40 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55 22.20 22.50 23.20 23.50
Käpylän asema, Laituri 319.28 19.43 19.58 20.13 20.28 20.43 20.58 21.13 21.28 21.43 21.58 22.23 22.53 23.23 23.53
Oulunkylän asema, Laituri 319.30 19.45 20.00 20.15 20.30 20.45 21.00 21.15 21.30 21.45 22.00 22.25 22.55 23.25 23.55
Pukinmäen asema, Laituri 319.32 19.47 20.02 20.17 20.32 20.47 21.02 21.17 21.32 21.47 22.02 22.27 22.57 23.27 23.57
Malmin asema, Laituri 319.34 19.49 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.04 22.29 22.59 23.29 23.59
Tapanilan asema, Laituri 319.36 19.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.31 23.01 23.31 0.01
Puistolan asema, Laituri 319.38 19.53 20.08 20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.33 23.03 23.33 0.03
Tikkurilan asema, Laituri 419.40 19.55 20.10 20.25 20.40 20.55 21.10 21.25 21.40 21.55 22.10 22.35 23.05 23.35 0.05
Hiekkaharjun asema, Laituri 319.41 19.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11 22.36 23.06 23.36 0.06
Leinelän asema, Laituri 219.44 19.59 20.14 20.29 20.44 20.59 21.14 21.29 21.44 21.59 22.14 22.39 23.09 23.39 0.09
Lentoaseman asema, Laituri 219.49 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.04 22.19 22.44 23.14 23.44 0.14

Sunnuntaisin
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 205.14 05.44 06.14 06.44 07.14 07.44 08.14 08.44 09.14 09.44 10.14 10.34 10.49 11.04 11.19 11.34
Aviapoliksen asema, Laituri 205.16 05.46 06.16 06.46 07.16 07.46 08.16 08.46 09.16 09.46 10.16 10.36 10.51 11.06 11.21 11.36
Kivistön asema, Laituri 205.21 05.51 06.21 06.51 07.21 07.51 08.21 08.51 09.21 09.51 10.21 10.41 10.56 11.11 11.26 11.41
Vehkalan asema, Laituri 205.23 05.53 06.23 06.53 07.23 07.53 08.23 08.53 09.23 09.53 10.23 10.43 10.58 11.13 11.28 11.43
Vantaankosken asema, Laituri 205.24 05.54 06.24 06.54 07.24 07.54 08.24 08.54 09.24 09.54 10.24 10.44 10.59 11.14 11.29 11.44
Martinlaakson asema, Laituri 205.26 05.56 06.26 06.56 07.26 07.56 08.26 08.56 09.26 09.56 10.26 10.46 11.01 11.16 11.31 11.46
Louhelan asema, Laituri 205.28 05.58 06.28 06.58 07.28 07.58 08.28 08.58 09.28 09.58 10.28 10.48 11.03 11.18 11.33 11.48
Myyrmäen asema, Laituri 205.30 06.00 06.30 07.00 07.30 08.00 08.30 09.00 09.30 10.00 10.30 10.50 11.05 11.20 11.35 11.50
Malminkartanon asema, Laituri 205.32 06.02 06.32 07.02 07.32 08.02 08.32 09.02 09.32 10.02 10.32 10.52 11.07 11.22 11.37 11.52
Kannelmäen asema, Laituri 205.34 06.04 06.34 07.04 07.34 08.04 08.34 09.04 09.34 10.04 10.34 10.54 11.09 11.24 11.39 11.54
Pohjois-Haagan asema, Laituri 205.36 06.06 06.36 07.06 07.36 08.06 08.36 09.06 09.36 10.06 10.36 10.56 11.11 11.26 11.41 11.56
Huopalahden asema, Laituri 1-405.38 06.08 06.38 07.08 07.38 08.08 08.38 09.08 09.38 10.08 10.38 10.58 11.13 11.28 11.43 11.58
Pasilan asema, Laituri 6-905.43 06.13 06.43 07.13 07.43 08.13 08.43 09.13 09.43 10.13 10.43 11.03 11.18 11.33 11.48 12.03
Helsinki05.48 06.18 06.48 07.18 07.48 08.18 08.48 09.18 09.48 10.18 10.48 11.08 11.23 11.38 11.53 12.08
Sunnuntaisin
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 211.49 12.04 12.19 12.34 12.49 13.04 13.19 13.34 13.49 14.04 14.19 14.34 14.49 15.04 15.19 15.34
Aviapoliksen asema, Laituri 211.51 12.06 12.21 12.36 12.51 13.06 13.21 13.36 13.51 14.06 14.21 14.36 14.51 15.06 15.21 15.36
Kivistön asema, Laituri 211.56 12.11 12.26 12.41 12.56 13.11 13.26 13.41 13.56 14.11 14.26 14.41 14.56 15.11 15.26 15.41
Vehkalan asema, Laituri 211.58 12.13 12.28 12.43 12.58 13.13 13.28 13.43 13.58 14.13 14.28 14.43 14.58 15.13 15.28 15.43
Vantaankosken asema, Laituri 211.59 12.14 12.29 12.44 12.59 13.14 13.29 13.44 13.59 14.14 14.29 14.44 14.59 15.14 15.29 15.44
Martinlaakson asema, Laituri 212.01 12.16 12.31 12.46 13.01 13.16 13.31 13.46 14.01 14.16 14.31 14.46 15.01 15.16 15.31 15.46
Louhelan asema, Laituri 212.03 12.18 12.33 12.48 13.03 13.18 13.33 13.48 14.03 14.18 14.33 14.48 15.03 15.18 15.33 15.48
Myyrmäen asema, Laituri 212.05 12.20 12.35 12.50 13.05 13.20 13.35 13.50 14.05 14.20 14.35 14.50 15.05 15.20 15.35 15.50
Malminkartanon asema, Laituri 212.07 12.22 12.37 12.52 13.07 13.22 13.37 13.52 14.07 14.22 14.37 14.52 15.07 15.22 15.37 15.52
Kannelmäen asema, Laituri 212.09 12.24 12.39 12.54 13.09 13.24 13.39 13.54 14.09 14.24 14.39 14.54 15.09 15.24 15.39 15.54
Pohjois-Haagan asema, Laituri 212.11 12.26 12.41 12.56 13.11 13.26 13.41 13.56 14.11 14.26 14.41 14.56 15.11 15.26 15.41 15.56
Huopalahden asema, Laituri 1-412.13 12.28 12.43 12.58 13.13 13.28 13.43 13.58 14.13 14.28 14.43 14.58 15.13 15.28 15.43 15.58
Pasilan asema, Laituri 6-912.18 12.33 12.48 13.03 13.18 13.33 13.48 14.03 14.18 14.33 14.48 15.03 15.18 15.33 15.48 16.03
Helsinki12.23 12.38 12.53 13.08 13.23 13.38 13.53 14.08 14.23 14.38 14.53 15.08 15.23 15.38 15.53 16.08
Sunnuntaisin
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 215.49 16.04 16.19 16.34 16.49 17.04 17.19 17.34 17.49 18.04 18.19 18.34 18.49 19.04 19.19 19.34
Aviapoliksen asema, Laituri 215.51 16.06 16.21 16.36 16.51 17.06 17.21 17.36 17.51 18.06 18.21 18.36 18.51 19.06 19.21 19.36
Kivistön asema, Laituri 215.56 16.11 16.26 16.41 16.56 17.11 17.26 17.41 17.56 18.11 18.26 18.41 18.56 19.11 19.26 19.41
Vehkalan asema, Laituri 215.58 16.13 16.28 16.43 16.58 17.13 17.28 17.43 17.58 18.13 18.28 18.43 18.58 19.13 19.28 19.43
Vantaankosken asema, Laituri 215.59 16.14 16.29 16.44 16.59 17.14 17.29 17.44 17.59 18.14 18.29 18.44 18.59 19.14 19.29 19.44
Martinlaakson asema, Laituri 216.01 16.16 16.31 16.46 17.01 17.16 17.31 17.46 18.01 18.16 18.31 18.46 19.01 19.16 19.31 19.46
Louhelan asema, Laituri 216.03 16.18 16.33 16.48 17.03 17.18 17.33 17.48 18.03 18.18 18.33 18.48 19.03 19.18 19.33 19.48
Myyrmäen asema, Laituri 216.05 16.20 16.35 16.50 17.05 17.20 17.35 17.50 18.05 18.20 18.35 18.50 19.05 19.20 19.35 19.50
Malminkartanon asema, Laituri 216.07 16.22 16.37 16.52 17.07 17.22 17.37 17.52 18.07 18.22 18.37 18.52 19.07 19.22 19.37 19.52
Kannelmäen asema, Laituri 216.09 16.24 16.39 16.54 17.09 17.24 17.39 17.54 18.09 18.24 18.39 18.54 19.09 19.24 19.39 19.54
Pohjois-Haagan asema, Laituri 216.11 16.26 16.41 16.56 17.11 17.26 17.41 17.56 18.11 18.26 18.41 18.56 19.11 19.26 19.41 19.56
Huopalahden asema, Laituri 1-416.13 16.28 16.43 16.58 17.13 17.28 17.43 17.58 18.13 18.28 18.43 18.58 19.13 19.28 19.43 19.58
Pasilan asema, Laituri 6-916.18 16.33 16.48 17.03 17.18 17.33 17.48 18.03 18.18 18.33 18.48 19.03 19.18 19.33 19.48 20.03
Helsinki16.23 16.38 16.53 17.08 17.23 17.38 17.53 18.08 18.23 18.38 18.53 19.08 19.23 19.38 19.53 20.08
Sunnuntaisin
Lentoaseman asema, Laituri 2
Lentoaseman asema, Laituri 219.49 20.04 20.19 20.34 20.49 21.04 21.19 21.34 21.49 22.04 22.19 22.44 23.14 23.44 0.14
Aviapoliksen asema, Laituri 219.51 20.06 20.21 20.36 20.51 21.06 21.21 21.36 21.51 22.06 22.21 22.46 23.16 23.46 0.16
Kivistön asema, Laituri 219.56 20.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11 22.26 22.51 23.21 23.51 0.21
Vehkalan asema, Laituri 219.58 20.13 20.28 20.43 20.58 21.13 21.28 21.43 21.58 22.13 22.28 22.53 23.23 23.53 0.23
Vantaankosken asema, Laituri 219.59 20.14 20.29 20.44 20.59 21.14 21.29 21.44 21.59 22.14 22.29 22.54 23.24 23.54 0.24
Martinlaakson asema, Laituri 220.01 20.16 20.31 20.46 21.01 21.16 21.31 21.46 22.01 22.16 22.31 22.56 23.26 23.56 0.26
Louhelan asema, Laituri 220.03 20.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03 22.18 22.33 22.58 23.28 23.58 0.28
Myyrmäen asema, Laituri 220.05 20.20 20.35 20.50 21.05 21.20 21.35 21.50 22.05 22.20 22.35 23.00 23.30 0.00 0.30
Malminkartanon asema, Laituri 220.07 20.22 20.37 20.52 21.07 21.22 21.37 21.52 22.07 22.22 22.37 23.02 23.32 0.02 0.32
Kannelmäen asema, Laituri 220.09 20.24 20.39 20.54 21.09 21.24 21.39 21.54 22.09 22.24 22.39 23.04 23.34 0.04 0.34
Pohjois-Haagan asema, Laituri 220.11 20.26 20.41 20.56 21.11 21.26 21.41 21.56 22.11 22.26 22.41 23.06 23.36 0.06 0.36
Huopalahden asema, Laituri 1-420.13 20.28 20.43 20.58 21.13 21.28 21.43 21.58 22.13 22.28 22.43 23.08 23.38 0.08 0.38
Pasilan asema, Laituri 6-920.18 20.33 20.48 21.03 21.18 21.33 21.48 22.03 22.18 22.33 22.48 23.13 23.43 0.13 0.43
Helsinki20.23 20.38 20.53 21.08 21.23 21.38 21.53 22.08 22.23 22.38 22.53 23.18 23.48 0.18 0.48

Lisätiedot
Kaikki lähdöt ajetaan matalalattia-ajoneuvoilla.
 


I  : Kokonaismatka-aika noin 30 minuuttia